Ющенко нагородив Сердючку іконою, а Вітренко поставила на Данилкові хрест

14 травня 2007, 11:54

В неділю Андрій Данилко ака Вєрка Сердючка повернувся на батьківщину. Артист прилетів стомлений і з ранами від зіркової шапки на голові, але більш-менш задоволений – друге місце і звання "Міс Євробачення".

До того ж президент Віктор Ющенко вручив Данилкові втішний приз – ікону. Точніше ікону разом з привітаннями Андрій отримав від родини Ющенків.


Андрій Данилко-Сердючка та Інна Білоконь-"мама" повернулися в Україну з другим місцем

В аеропорту артиста зустрічали купа друзів з квітами і національним прапором. Данилко тепер зі спокійною душею може піти у творчу відпустку - перепочити.

Хоча член Прогресивної соціалістичної партії Наталя Вітренко запевняє, що Данилку час на пенсію... В ніч з суботи на неділю, коли лихоманкою "Євробачення-2007" охопило всю Європу, лихоманило і українську епатажну даму.

У Москві Вітренко поставила хрест на кар'єрі Данилка - не сподобався пані Наталії виступ Сердючки

Цього вікенду Наталя Вітренко разом зі своїм, за словами ведучого "Свободи слова" Савіка Шустера, "альтер-его" Володимиром Марченком завітала на програму Андрія Малахова "Пусть говорят".

Там стався черговий вилив жовчі на адресу Вєрки Сердючки у виконанні самої депутатки. Зокрема, Вітренко заявила, що після того, як Данилко в образі Сердючки виступив на Євробаченні, на його кар‘єрі можна поставити хрест. Відтепер, за її словами, Данилко не буде потрібен ані Україні, ані Росії.

Данилку Гельсінкі сподобались. Окрім того, саме він став обличчям дизайнерської лінії "Королева Євробачення"

Що ж до вражень Данилка від пісенного конкурсу і Гельсінкі, вони в цілому позитивні. От тільки перенервував артист.

"Перенервував я там дуже і забув, що мав сказати. Пам'ятаю, що щось на "х", а що конкретно – вилетіло з голови, тому болісно вичавив з себе: "Хеллоу еврібаді", - наводить слова Данилка "Сегодня".

Французьких виконавців Андрій назвав плагіаторами за передраний прийомчик з пробіжкою і сідницями

Єдине, що засмутило, - плагіат у виконанні французів "Les fatals picards". 5-ий канал пише, що, за словами Сердючки, пробіжку навколо сцени, під час якої вона плескала бек-вокалісток по сідницях, конкурсанти з Франції побачили на репетиції.

А оскільки французи у фіналі виступали перед українцями, то цим і скористались. Передраний прийомчик здійснив лисий учасник групи в малиновому піджаку і боа.

Андора з 12 балами для України особливо потішила Сердючку

Також неприємними були для Данилка заздрощі представників деяких країн... А от надзвичайно потішила артиста Андора. Одразу після фіналу, даючи інтерв‘ю українським ЗМІ, Сердючка сказала: "А от кагда 12 поставила Андора, я так удівілась. На картє не знаю даже, гдє ця страна Андора... Пріятна било".

Серед шанувальників Сердючки опинилися російська примадонна Алла Пугачова і її екс-чоловік Кіркоров

Між іншим, привітання на Данилка посипалися одразу і звідусюди. "Привітань була маса. Навіть Пугачова смс-ку надіслала. Вона взагалі мені таку колосальну підтримку надала. Вдячний дуже".

А от екс-чоловік російської примадонни Філіп Кіркоров на пару зі своїм протеже білорусом Колдуном все ніяк не хотів виходити з кадру, коли у Вєрки брали інтерв‘ю.

"Ти пам‘ятаєш, пам‘ятаєш, Андрію, як все починалось?! Як три роки тому ти написав цю пісню, і я прийшов до тебе..," – в такому пафосно-натхненному тоні Філіп Бедросович занурився у сентиментальні спогади.

До речі, про росіян. Дехто стверджує, що під час виконання "Дансінг" у фіналі Сердючка на третій раз заспівала саме "Russia goodbye", а не обіцяне "Lasha Tumbai".

Фото Анни Андрієвської та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів