Сердючка - лідер в букмекерських конторах

10 травня 2007, 18:30

Схоже наразі у Вєрки Сердючки на "Євробаченні-2007" суперників небагато – кіпріотка Еврідіке, білорус Колдун під шефством Філіпа Кіркорова та шведські рокери.

Букмекери приймають ставки, і, як не дивно, веде у цих перегонах українська срібляста "пєвіца і актріса".


Сердючка стала улюбленцем іноземних геїв, трансвеститів і не тільки

Між іншим, фіни навіть провели акцію "Так - Євросердючці" як протиставлення українській акції "Ні Євросердючці". А фінські гомосексуалісти влаштували марш на підтримку епатажної Сердючки.

А закордонним "панам та панянкам" Вєрка розповідає зворушливі історії свого дитинства: "Жила я в зємлянкє, їла жарєну картошку з ковбасой, а потім рєшила стать тєлєвєдушєй".

До того ж днями Вєрка на камеру зізналася, що хоче стати прийомною донькою Елтона Джона: "У мене є мама, да. Але тата немає. Так, хто тут із Вєлікабрітаніі? Увідітє Елтона Джона – передайте йому, шо я не протів, шоб он міня удочєріл".

На "слов‘янській вечірці" Вєрка підкорила публіку салом і горілкою

Остаточно, здається, підкорила Вєрка фінські серця після так званої "слов‘янської вечірки". Гулянка трьох братніх народів – українського, білоруського та російського – відбулася у вівторок.

Так, у кращому нічному клубі Гельсінкі Сердючка виставила на стіл українські сало і горілку, російське "Серебро" пригощало ікрою, а білоруський Діма Колдун притяг "русскую водку" та шоколадні цукерки. Для порівняння під час вечірки "Великої четвірки" на столі було лише пиво.

Кіркоров зі своїм білоруським протеже спробували скласти конкуренцію Вєрці. Філіп завіз у Фінляндію 1000 пляшок рекламної горілки

Між іншим, білоруський виконавець на пару з Кіркоровим взагалі відкололи номер. У країну, де панує сухий закон, Філіп Бедросович примудрився провезти 1000 літрів горілки у пляшках із зображенням Колдуна з мікрофоном. А також - рівно стільки ж коробок шоколадних цукерок із горілчаною начинкою під назвою "Магический сундук Колдуна".

А в четвер Вєрка попрямувала знайомитися з фінськими дизайнерами, які випустили продукцію з зображенням Сердючки. Зокрема значки, які продають в Гельсінкі за 3 євро. Є також і плавки з зображенням Вєрки.

Сердючка зустрілася з фінськими дизайнерами, які випустили сувеніри з зображенням Вєрки

"Дещо я навіть бачив, там кульки з Сердючкою, значки, плакати, одяг під маркою "Королева "Євробачення". Мені якось навіть не по собі від такої уваги, але приємно, обов'язково куплю парочку", сказав Данилко.

Між іншим, саме в четвер ввечері відбудеться півфінал "Євробачення-2007". Після цього з 28 країн лише 10 потраплять у фінал. Сердючку ж завдяки минулорічному виступу Тіни Кароль можна буде побачити одразу ж у фіналі, в суботу.

Фото "Газеты по-киевски" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів