"Танцен" Сердючки не витримала апаратура

9 травня 2007, 11:00

Пісня "Дансинг" української Сердючки, схоже, стає просто таки хітом на фінських теренах. Принаймні саме її найчастіше можна почути на території, що прилягає до Hartwall Areena. Саме на цьому найбільшому льодовому стадіоні Фінляндії відбудеться фінал "Євробачення-2007".

Фото Reuters

Вже в аеропорті Вєрку гаряче зустріли фіни. А у вівторок Сердючка влаштувала перший перформенс для тамтешньої публіки. Репетиція Андрія Данилка викликала фурор. Українська Сердючка дала жару вже й без того гарячим "фінським парням".


Величезна кількість бажаючих подивитися на українську провідницю радісно гопала під Вєркіни вигуки в дусі "ай-лю-лю".

До речі, з "ай-лю-лю" у Сердючки на першій же репетиції стався конфуз. Коли "пєвіца" в сріблястій одежині наспівувала "Зібен, зібен, ай-лю-лю", різко обірвалася фонограма. Та Вєрка викрутилася.

Фото з офіційного сайту "Євробачення-2007"

"От тобі й ай- лю-лю! Повний капут! Кіна не буде, громадяни, електрика скінчилася!" – оголосила Сердючка присутнім, пише "Сегодня".

Між іншим, фіни відкидають будь-які порівняння Данилка-Сердючки з трансвеститом-представником Данії Пітером Андерсеном: "Андрій Данилко - нормальний мужик, просто обрав для себе в якості сценічного образу таку собі бой-бабу".

"69", на думку Сердючки, символізує взаємну любов України та Росії... Фото з офіційного сайту "Євробачення-2007"

Також стало відомо, що до турків, які обіцяли голосувати за Сердючку, приєдналася ще й Польща. Польські журналісти заявили, що саме Вєрці Польща віддасть вищу оцінку — 12 балів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів