Сердючка перед відльотом запустила голуба з Білик. КЛІП

7 травня 2007, 15:32

У неділю українську землю залишила "пєвіца" і поп-зірка Вєрка Сердючка. Данилко попрямував у холодні Гельсінкі за перемогою. А надихнути друга на прощання приїхала Ірина Білик. І не одна, а з білим голубом, якого парочка показово запустила в небо.

Білик приїхала проводжати Данилка на чужину в образі провідниці. Фото "Сегодня"

"Я так і на "Євробачення" полечу, буду боа махати й вболівати за Андрія. Він мені як рідний брат", - розчулено сказала Білик газеті "Сегодня".


Данилко запустив в небо голуба на знак віри в перемогу. Фото "Сегодня"

"Перемога буде наша! Я вірю в це! Хочу, щоб мій напис на футболці "Я хочу перше місце" збувся", – заявив Данилко.

Речей набрав Андрій з собою небагато - цього року представник України виступає відразу у фіналі. Отже, у валізах артиста всього лише кілька одежин плюс два екземпляри сценічного костюму – на всяк випадок.

Фото www.toplife.com.ua

До речі, креативний костюмчик Вєрки, який переливається ніби консервна бляшанка чи дзеркальна диско-кулька, створила стиліст Анжела Лисиця.

"Акцент зроблений на головному уборі, у центрі якого сіяє величезна зірка. Важить така краса – цілих 6 кг! А на ногах в Андрія будуть, як завжди, білі колготки", - розказала Лисиця "Бліку" напередодні відльоту Данилка.

Фото "Сегодня"

"Якщо надіти цю шапку, то можна збожеволіти. Ще два дні після зйомок кліпу думала, що у мене на голові ця шапка. Мені здається, що це пішло від Іллі Муромця", - сказала Вєрка, пише "УНІАН".

Також відомо, що в Гельсінкі Данилко житиме в одному з готелів, місця вяких забронювали його юристи. Це буде або п'ятизірковий "Скандік Марскі", або чотиризірковий "Сокос Гельсінкі".

До речі, вартість одномісного номера в цих готелях на час конкурсу складає від 117 до 130 євро. Та головне, щоб Андрій зміг там побути у тиші і спокої.

Данилко зізнався, що любить тишу. Фото "Сегодня"

"Коли я не в образі Сердючки, мені подобається тиша. Я спеціально навіть не планую екскурсії по Гельсінкі. Буде час – погуляю. Це начебто йдеш на день народження і не знаєш, чим він закінчиться", - сказав якось артист "Бліку".

А ще нарешті стало можливим переглянути раніше афішований відвертий кліп Сердючки.

Між іншим, на останній прес-конференції Сердючки вона з приводу своєї конкурсної пісні зазначила: "Якщо ви хочете почути "Раша, гуд бай!", ви це почуєте. Там його немає. Зробіть звукову експертизу і послухайте. Хто ви будете після цього? Дебіли".

ВІДЕО дивіться тут:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів