Лобода була проблемною дитиною

7 травня 2007, 11:04

Учасниця "Танців з зірками-2" екс-"Віа-Гра" Світлана Лобода на гала-концерті танцювала під власну пісню. Танго а ля "Я ж тебя любила, Мишка" вона присвятила всім учасникам проекту і журі безпосередньо. Під час шоу-номеру Лобода так енергійно працювала ногами, що глядачі ледь встигали стежити за її рухами.

Щоу-танго Лободи на "Танцях-2"

І якщо попсова співачка мало у кого викликає захоплення своїм репертуаром і манерою виконання, то танцювальний трудоголізм Лободи западав в око не одній людині.


Батьки екс-"ВІА-Гри" запевняють, що характер у неї від бабусі. Фото "Бліка"

До речі, екс-"ВІА-Гра" працювати почала вже у 14 років. І, як запевняють батьки бойовий характер у їхньої дочки від бабусі.

"У нас з чоловіком технічна й економічна освіта і ми не думали, що дочка піде в шоу-бізнес. Але дали їй можливість вибору. Бабуся в нас, щоправда, була оперною співачкою, і це вона розвинула у Світлани відмінний музичний смак і вплинула на її подальшу долю", - розповіла в інтерв‘ю "Бліку" мама співачки Наталія.

Лобода і досі носить бабусині пальто та сукні: "І такого більше ні в кого нема - ексклюзив"

До речі, саме колишня "віагра" нерідко зазирає до скрині бабці-модниці. "Я і зараз люблю заглядати в сімейну скриню і носити давно забуті, чудові речі. Не повірите, досі ношу бабусині пальто, сукні. Часом зустрічаю знайомих, які питають: "Це нове? З Парижа привезла?" А я посміхаюсь і кажу, що це бабусине, і такого більше ні в кого нема - ексклюзив", - повідала Лобода "Газете по-киевски".

Світлана була надзвичайно активною дитиною, постійно щось начудить

До того ж батьки Лободи розповіли, що в дитинстві зі Світлана активність та енергія били ключем. Про таких дітей кажуть "шило в попі".

Перші овації Лобода отримала у вісім
років на парапеті біля фонтану

"Щоб енергія, якої у дітей повно, не пропадала даремно, ми влаштовували активний відпочинок. Виїжджали з наметами на Дніпро, Десну або в Крим. Одне з основних занять на відпочинку – риболовля і готування юшки. Традиція їздити на риболовлю раз на місяць збереглася і по сьогодні", – поділився батько Лободи Сергій.

А ще батьки зізналися, що зі Світланою постійно були якісь проблеми. Історії на кшталт сварок із хлопчиськами з двору, або історії про те, як Свєта заблукає в чужому районі, чи забереться на дерево, а злізти не може, - все це для родини було стандартом.

Також нарешті було історично встановлено. Коли відбувся перший публічний виступ Лободи.

"Світлані було 8 років. Свєта якось раз забралася в парку на парапет фонтана і заспівала пісню "Сегодня я пою для вас". За п‘ять хвилин зібралася юрба..," – пригадала її мама.

Так, з парапету і почалась співочо-танцювальна кар‘єра Світлани Лободи.

Фото з офіційного сайту Світлани Лободи та інші

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів