Сердючка сама не п'є, а фінам дасть

4 травня 2007, 16:12

Сердючка вирішила підкупити фінську публіку і своїх суперників. Адже у Фінляндію, де панує сухий закон, Вєрка-Данилко повезе український національний продукт - горілку.

При цьому сама "пєвіца" заявила: "Ви знаєте, я зараз чомусь не п'ю".

До речі, як запевнила Сердючка спершу було повно охочих поїхати на "Євробачення". Та коли фани дізналися про ціни в Гельсінкі і про те, що там сухий закон, у багатьох бажання зникло.


Цифра "69" на костюмах "збірної естради", як охрестила себе з мамою Сердючка, за її ж словами, символізує взаємну любов України та Росії

Вже шостого травня Сердючка полетить на батьківщину переможців минулорічного Євробачення групи "Лорді". Тому сувенірами запасатися потрібно якомога активніше.

"Ви знаєте, їду на конкурс, наче на іспити. Це як коли ти цілий рік не вчила, дурня клеїла, на іншому боці зошита з математики малювала вчительку в голому вигляді, а тепер треба здавати. Як у школі, вивчила один квиток, і він трапився, а розповідаю з таким виглядом, ніби знаю всі двадцять вісім", - поділилася Вєрка відчуттями на останній прес-конференції напередодні від‘їзду у Гельсінкі.

С

Сердючка: "Олег Скрипка хотів поїхати, і я знову перебила йому малину"

Та при всьому Вєрка відкрила секрет, що думає про перемогу. "Якщо торік виграла потворність, цього року має виграти краса", - сказала скромна Сердючка.

Адже не дарма Вєрка вибивала право на участь у євроконкурсі. "Олег Скрипка хотів поїхати ("Євробачення"), і я знову перебила йому малину", - сказала "зірка".

Іще одне маленьке одкровення абсолютно не стало компліментом сучасній українській естраді. Багатьох естрадних виконавців Вєрка порівняла з кров`янкою, яку вона боялася в дитинстві. І хоча Данилко імен не називав, сучасних зірок він назвав одним словом: "Неперевершені".

У Гельсінкі Сердючка з мамою підзароблятимуть на фотобізнесі. Обійнятися з Вєркою бажаючим коштуватиме 20 євро

Насправді ж, як заявила Сердючка, у Гельсінкі вона з мамою їде, аби підзаробити. Вєрка збирається сидіти там в парку і в`язати, а поруч з нею стоятиме табличка: "Фото – 10 євро, з посмішкою – 15, обійнявшись – 20 євро. Інтим не пропонувати".

Отак доводиться викручуватися. Всюди ж одні затрати. Сердючка поскаржилася, що держава не захотіла фінансувати її поїздку, та спонсором виступила одна горілчана торгова марка.

"Я уезжаю в дальний путь, но сердце с вами остается", - цими словами з "Собаки на сіні" Сердючка попрощалася з журналістами

До речі, на чужину представник від України летить не один. Данилко прихопить із собою двох прес-секретарів, двох танцюристів і трьох бек-вокалістів.

Мало того, поп-прима Ірина Білик вирішила підтримати Данилка. Також до групи підтримки Сердючки записався директор цирку свого імені Микола Кобзов з дружиною Мариною Dia.

Також у Гельсінкі буде і L Кравчук, який поїде туди, як запевнила Сердючка, для того, аби попіаритися.

За матеріалами "Сегодня" , "Блік" та "УНІАН". Фото "УНІАН" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів