Esthetic Education отримали спадок від Фредді Меркюрі

30 квітня 2007, 16:28

У понеділок напередодні травневих свят пролетарі всіх країн... тобто рокери об‘єдналися і вирішили провести благодійний фестиваль.

У рок-фестивалі під назвою "Трансформація" зокрема візьме участь й група "Esthetic Education". Хлопці, які щойно закінчили роботу над новим альбомом, матимуть чим потішити фанів.

До речі, презентація альбому й концерт із цієї нагоди не за горами. Вже 13 травня в одному з київських клубів і ЗМІ, і шанувальники "esthet"-ичної музики зможуть поласувати новинками з нової платівки "Werewolf".


"Esthetic Education" вирішили від "Океану Ельзи" не відставати і випустиди новий альбом

Кумедно, що хоча дороги Святослава Вакарчука і Юрія Хусточки з Дмитром Шуровим розійшлися, певна синхронність в арт-діяльності виконавців простежується. Щойно "Океан Ельзи" презентував свої нові роботи, як "Esthetic Education" відповіли тим самим.

"Werewolf"– це перша повноцінна платівка групи. Усі пісні об'єднані загальним настроєм і загальним саундом. Незважаючи на те, що у нас вже були три релізи, жодна з наших робіт не продемонструвала можливості Esthetic Education повною мірою... В альбомі "Werewolf" ми нарешті домоглися того, чого хотіли. Шкода тільки, що довелося викинути кілька сильних пісень, що не підходили за настроєм. Зате вийшов дуже монолітний концептуальний альбом", - сказав з приводу виходу нової платівки клавішник гурту Дмитро Шуров.

Дмитру Шурову пощастило пограти на роялі Фредді Меркюрі

Між іншим, саме Шуров отримав неабияке задоволення під запису альбому. Адже робота над ним велася в знаменитій лондонській Brick Lane Studio. А клавішнику "Esthetic Education" пощастило записати дві пісні з нового альбому "Regret" і "Broken Arrow" на старому роялі Фредді Меркюрі.

Окрім того, саме в цій студії з'явилися на світ такі легенди, як Queen, INXS, The Clash, Madonna і Seal. Тож Луї Франку, Юрію Хусточці та Дмитру Шурову вдалося попрацювати на апаратурі, що лишилася у спадок від зірок 70-х.

А одна з дванадцяти композицій "Werewolf" навіть частково писалася у стародавньому англійському костьолі.

Перша композиція "Werewolf" увійшла до саундтреку фільму Алана Бадоєва "OrAngеLove"

До слова, відкриває альбом композиція "Unbelievable", що увійшла в саундтрек фільму Алана Бадоєва "OrAngеLove". А всі пісні, над якими група працювала протягом двох років у Києві, Лондоні й Москві витримані в романтично-трагічній тональності.

Юрій Хусточка, каже, що у його музики немає меж

"З моменту свого утворення група "Esthetic Education" грає музику без меж, як географічних, так і стилістичних", - додав у якості коментаря до виходу нового альбому бас-гітарист Юрій Хусточка.

Також допомагали "esthetic"-ам й запрошені музиканти, зокрема солістка "Крихітки Цахес" Каша Сальцова. А фолк-музикант Дмитро Флорович у пісні "Unbelievable" зіграв на українському аналозі волинки - інструменті під назвою "коза-дуда".

Фото з офіційного сайту "Esthetic Education" та з сайту www.music.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів