Сердючку можна буде наколоти на груди

20 квітня 2007, 12:29

У Європі до Євробачення підготовка триває. А господарі цьогорічного свята фіни і поготів з головою пірнули у передконкурсні клопоти.

І саме до "Євробачення-2007" фінські дизайнери розробили спеціальну лінію молодіжного одягу "Королева Євробачення". Також поряд із одягом фіни випустять й відповідні аксесуари: сумки, брелоки, різноманітні значки.

Між іншим, Вірка Сердючка серед товарів лінії "Королева Євробачення" теж буде. Фінські дизайнери розробили спеціальний значок із зображенням обличчя у масивних окулярах у формі метелика.


Тепер Вєркіни окуляри і троянду на шапці перенесли на значки

"Я бачив вже значки. Зроблено дуже стильно і зі смаком. Мені сподобалося. Хоча частіше неузгоджений зі мною сувенір мене дуже дратує своїм несмаком", - поділився в інтерв‘ю "Бліку" Андрій Данилко, який переймається тим, що на образі його Сердючки останнім часом занадто багато несанкціоновано заробляють абсолютно сторонні люди.

У цьому наряді Вєрка планує виступати на "Євробаченні"-2007, а от грошей на сувеніри іноземцям не вистачає

До того ж Данилко пожалівся, що сама "країна не допомагає Сердючці збиратися на "Євробачення". Оскільки сам він у промо-тур, як зазвичай заведено, не поїхав, то грошей на сувеніри і тому подібне особливих немає.

Країна, як каже Данилко, йому збиратися на конкурс не допомагає - доводиться все самому роботи

"У мене вже немає грошей що-небудь везти. Брати участь у "Євробаченні" - дуже дороге задоволення... А країна фінансово не допомагає. Всі багато говорять, деякі навіть перешкоджають, а от грошей ніхто не дає", - докорив артист.

Незважаючи ні на що, Сердючка обіцяє привезти у Фінляндію повітряні кульки

Проте разом з тим Данилко майже клятвено пообіцяв піднапружитись і привезти фінам принаймні повітряні кульки, а можливо й листівки і трохи синглів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів