Доньці регіонала коштовності носять люди Тимошенко?

19 квітня 2007, 17:45

Співачка Настасья – виконавиця не найрейтинговіша. Але за Партію регіонів на Майдані-2007 виступати могла б – формат саме той, попсовий, плюс спадковість.

Донька регіонала Сергія Момота з‘явилася на естрадних українських обріях зовсім нещодавно. Але вже встигла засвітитися на обкладинці популярного журналу і закрутити навколо себе легенду про романтичні стосунки з Нестором Шуфричем. Щоправда сама дівчина від будь-яких коментарів на цю тему відмовляється.


Настасья з батьком регіоналом Сергієм Момотом

"Без коментарів. Давайте я вам краще розповім про героя мого нового кліпу. Його звуть Денис, ми познайомилися... в одному з нічних клубів Києва. Мені дуже приємно, що саме він погодився взяти участь у моїй новій відеороботі — у нас у кліпі така романтична історія: він запрошує мене в ресторан, дарує каблучку..," – прокоментувала Настасья в інтерв‘ю журналу "Публічні люди".

Новий обранець доньки регіонала Момотова хлопець з "Чотирьох королів". Фото журнала "Публичные люди"

Між іншим, саме через подарунок цього Дениса Холостенка з гурту "Чотири королі" і спровокував новий конфуз. Річ у тім, що за сюжетом кліпу бойфренд доньки регіонала дарує гламурній панянці Настасьї каблучку. До того ж не просту, а золото-платинову з діамантом у чотири карати.

Новий бойфренд подарував Настасьї каблучку вартістю понад 10 тисяч доларів. Фото журнала "Публичные люди"

Власне, елемент з каблучкою взятий із самого життя поп-діви-початківця. Його Денис подарував Настасьї насправді, у житті. До речі, як заявляє менеджер знімальної групи, Холостенко став й інвестором кліпу, пише агентство "Скрін Медіа".

Дорогу каблучку на знімальний майданчик Настасьї нібито приніс чоловік з оточення Юлії Тимошенко

Та заковика у тому, що на знімальний майданчик прикраса вартістю більше 10 тисяч доларів нібито потрапила теж у цікавий спосіб.

"Як розповіли нам очевидці, що були присутніми на зйомках, каблучку приніс на знімальний майданчик кремезний чоловік, що також досить довго розмовляв про щось з режисером кліпу Сергієм Солодким. Як повідомив той самий очевидець, чоловіка цього часто можна побачити в оточенні... Юлії Тимошенко", - пише агентство "Скрін Медіа".

Цікаво, як каблучка доньки регіонала опинилася у чоловіка з оточення Юлії Володимирівни. Як кажуть класики: "Як все запущено".

Фото журнала "Публичные люди" , а також фото, надані прес-службою Настасьї

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів