"Океан Ельзи" стали кращими в СНД

18 квітня 2007, 10:33

Окрім того, що "Океан Ельзи" випускає новий альбом під назвою "Міра", днями гурт порадував своїх фанатів ще дечим. Минулого вікенду "океанівці" відзначилися у Росії. Хлопці перемогли в двох номінаціях на щорічну премію в області музики FUZZ від однойменного журналу.

Насправді експерти обирали найкращих протягом п‘яти годин. А "Океан Ельзи" були представлені одразу в трьох з шести номінацій – "Група року", "Альбом року" і "Live-група року". В результаті, скромні українські рокери відхопили одразу дві й стали кращим гуртом і кращим Live-гуртом року.


"Нас не вперше номінують на премію, і не вперше ми виграємо. Я давно перестав дивитися на нагороду як на мету", - сказав Вакарчук, слова якого наводить "Комсомольська правда в Україні".

І хоча отриманими нагородами Вакарчуку, вочевидь, не надто полестили, зайве визнання якості групи було приємним.

"Кращий момент тут те, що ми виступили в нашому улюбленому Пітері, на великій сцені, для наших шанувальників. Приємно також, що нам вручили саме ті нагороди, які є критерієм чесності музикантів", - поділився фронтмен "Океану".

Та, при всьому при тому на "зіркову хворобу" Вакарчук, як він запевнив в інтерв‘ю "УНІАНу", не хворіє.

"Насправді я не розумію, що означає "зіркова хвороба"? Те, що я не люблю зайвих камер і зайвої публічності, – то хіба це "зіркова хвороба"? Просто я люблю бути закритим у своєму особистому житті. Чи те, що я різко зупиняю журналістів, коли вони кажуть речі, які не повинні говорити професійні журналісти? Якщо правда людям не подобається, то нехай це й буде "зіркова хвороба", - роз‘яснив Вакарчук. І додав:

"Я не пам’ятаю, щоб мене колись цікавили зовнішні атрибути, наприклад, слава чи популярність. Я ношу звичайний одяг, їм звичайну їжу, живу за своїми власними можливостями".

Між іншим, "ОЕ", яким у Петербурзі вручили бронзову статуетку як двічі кращим, стояли в одному ряду з "Нічними снайперами", "Акваріумом", "Мумій Тролем", "Арією" і "Спліном". До речі, "Сплін" у середу ввечері у київському "Палаці спорту" презентує свій н6овий альбом "Роздвоєння особистості".

А 25-го квітня відбудеться прес-конференція з приводу випуску "океанівцями" нового альбома.

"У кінці травня ми вирушимо в тур. А далі, можливо, ми зробимо перерву в концертній діяльності для того, щоб зосередитися на іншій роботі, зокрема й на студійній роботі з іншими виконавцями. Але це все поки що плани..," – розповів Вакарчук. Разом з тим, виконавець планує продовжити працювати над проектом "Книга творить людину".

Фото Анни Андрієвської, фото з сайтів www.grooz.com.ua, www.thekonst.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів