Як Тіну Кароль в Туреччині надурили

17 квітня 2007, 15:45

Тіна Кароль, яка під час останнього ефіру "Танців із зірками-2" з‘явилася в образі індіанки, репетирувала свої слова не в Індії, а в Туреччині. Саме туди виконавиця поїхала на спеціальний форум Фонду народонаселення ООН після того, як їй запропонували стати послом доброї волі.

Там Тіна Кароль встигла поєднати приємне з корисним: і промову на форумі зачитала, і прикрас на базарі накупила. Щоправда дівчину турки надули.

"Виступала Тіна десять хвилин, доповідь робила англійською: в неї для цього гарний рівень", - розповіли працівники PR-служби Кароль в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні". Розповідала Кароль в Туреччині про соціальні проблеми молоді в Україні. До того ж доповідь дівчина писала нібито сама.


Форум у Туреччині тривав навіть не чотири, а п'ять днів. Тож у Тіни було достатньо часу для того, щоб поблукати турецькими вуличками Стамбула і поторгуватися на турецьких базарах.

"Турецькі прикраси схожі з індійськими за стилістикою. Я купила кілька браслетів, ланцюжків і сережок", – розповіла Тіна "Бліку".

Та. Як виявилось, торгуватися Кароль не вміє. Може, саме тому вона в результаті заплатила тамтешнім торгівцям втричі дорожче, аніж варто було. Мало того, виявилося, що окрім офіційних, так би мовити, націнок співачку ще й надурили. Однак цей факт вона занесла до ряду "неминучих витрат".

В будь-якому разі нові прикраси Тіни Кароль можна було побачити на ведучій в суботу ввечері на "Танцях із зірками-2".

Фото "Бліка" та Івана Кошечкіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів