"ВІА Грі" космос тільки сниться

16 квітня 2007, 11:29

Продюсери "ВІА Гри" Вєру Брежнєву в космос запускають, але космос до цього, певно, ще не готовий. Принаймні у відповідних інстанціях про політ поп-співачки з жіночого гурту ніхто й чути не чув.

"Це багатомісячна процедура. Контракти з тими, хто бажає полетіти, розписані до 2008 року. Окрім того, майбутні туристи в обов‘язковому порядку повинні пройти медогляд – Брежнєва його не проходила", - запевнив прес-секретар "Роскосмоса" Ігор Панарін в інтерв‘ю "Сегодня".


Мало того, ні про яку знижку, яку нібито "Роскосмос" надав солістці "ВІА Гри", у самій організації теж не знають. "Ніяких знижок ми теж не робимо: ціна такого польоту – близько 25 мільйонів доларів, а з урахуванням інфляції ще дорожче," – пояснив прес-секретар.

Тож Брежнєву серед "віагр" можна вважати рекордсменкою фальстартів. Якось вона вже обіцяла піти з гурту, але тим не менше так і лишилася у "ВІА Грі". Тепер, здається, і з космосом виходить та сама історія.

"От Мадонна, наприклад, теж хотіла полетіти, але здійснити бажання не вдалося," – сказав для довідки Панарін. Тож космос Вірі Брежнєвій поки що тільки сниться.

Тим не менш, новину про появу у "ВІА Грі" нової учасниці поки що ніхто не спростовує. А "Комсомольська правда в Україні" навіть пише, що вона, Меседа Багаудінова, саме приводить себе у форму в київських спортзалах. Але, думаючи про тіло, 23-річна панянка і про душу не забуває. У п‘ятницю вона спеціально для цього завітала до Києво-Печерської Лаври, щоб помолитися про успішну роботу у "ВІА Грі".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів