У "ВІА Гри" нова солістка, а стару запустять в космос

13 квітня 2007, 12:08

"ВІА Гра" продовжує дивувати. Наразі у групи дві новини. По-перше, білявка Віра Брежнєва вирішила стати космонавткою. По-друге, в гурт, незважаючи на запевнення продюсерів, таки прийде нова, ювілейна - десята солістка.

Вже влітку Брежнєва розпочне підготовку до польоту. На все про все у блондинки близько півроку. За цей час вона має пройти серйозний медогляд, перевірки та іспити на центрифугах і тренування.


Не дарма Брежнєва колись крильця приміряла. Тепер вона стане космонавткою

"Віра Брежнєва стане першою українською жінкою, що відправиться в космос. Спочатку ми, щоправда, хотіли відправити туди Альбіну Джанабаєву, але вона навіть у літаках літати боїться", - розповів продюсер "ВІА Гри" Дмитро Костюк.

Але задоволення таке не з дешевих. Для того, щоб долучитися до космічних сфер, Вірі знадобиться 15 мільйонів доларів. І це при тому, що "ВІА-Грі" зробили чималу знижку у п‘ять мільйонів.

В цілому Віра має пробути в космосі близько одного-двох місяців. Тож від концертної діяльності їй доведеться відпочити. Однак на зовсім з "ВІА Грою" Брежнєва не прощатиметься.

Своїм фанатам Брежнєва посилатиме космічні повітряні поцілунки з концертних моніторів. Фото "Твій день"

"Ми плануємо прямі включення з космічного корабля. Трансляція буде вестися на великі монітори під час концертів "ВІА Гри" – група в цей час буде виступати в усіченому складі", – з гордістю визнає Дмитро Костюк.

"Віра і не думає кидати нас! Йде тільки Оля Корягіна. Але їй заміну ми вже знайшли", – додав Костюк в інтерв‘ю "Бліку".

Між іншим, ця новина була дещо неочікуваною, зважаючи на попередні обіцянки продюсерів гурту. Хоча потрібен же був хтось, хто підтримав би Джанабаєву, доки Корягіна народжуватиме, а Брежнєва "висітиме" у космосі.

На нову солістку "ВІА Гри" Меседу перешиють костюми Ольги Корягіної

Тож новою "віагрою" стала блакитноока, за словами Костюками, брюнетка Меседа з міста Грозного. Наразі дівчина вчиться в одному з престижних столичних вузів.

"Концертні костюми Ольги Корягіної доведеться перешивати на неї. На щастя, параметри Меседи збігаються з параметрами Корягіної. Вона така ж і в грудях, і в талії. От тільки трохи нижча за зростом. Але це не страшно. Вбрання Ольги сидить на ній чудово! Впевнена, з Альбіною і Вірою ця дівчинка теж ладнатиме", - запевняє стиліст "ВІА Гри" Ольга Навроцька в інтерв‘ю газеті "Твій день".

А на питання, чи не суперечить стиль одягу "ВІА Гри" якимось принципам виховання чеченської дівчини, Костюк відповів:

"Меседа не мусульманка, а православна християнка. Але скромна дівчина. У нас є свій кодекс у групі, і її виховання нам підходить. Потім, як ви не розумієте, "ВІА Гра" не одягом бере, в очі потрібно дивитися!"

Використані матеріали showbiz.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів