Мороз крутить жінкам волосся і представляє нове тисячоліття

13 квітня 2007, 09:45

У вівторок у ході так званого балу краси відбулося справжнє арт-дефіле. По подіуму прогулювалися жінки з неймовірними зачісками. Тож всі кокетки і просто люди, що прагнуть не відставати від моди, могли вловити нові трендові тенденції.

Руслана представила зачіски тридцятих
років і початку нового тисячоліття

Таке помпезне свято перукарської майстерності ініціював клуб ведучих салонів краси, створений Союзом перукарів України.


Між іншим, за лаштунками можна було наштовхнутися на не маловідомих людей. Поряд із моделями, які готувалися до виходу, метушилася донька спікера Верховної Ради. Власниця будинку краси Руслана Мороз, як виявилося, теж взяла участь у шоу.

Донька голови парламенту в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні" розповіла деякі подробиці залаштункового життя. Насправді, кожному майстрові-перукарю було запропоновано на вибір представити три десятиріччя.

Для відкриття будинку моди Мороз її чоловік колись змушений був продати свій офіс. Фото Анни Андрієвської

Прикладом, Руслані дісталися тридцяті роки і початок нового тисячоріччя. До речі, саме в тридцяті роки Марлен Дітріх запровадила моду на чоловічий костюм, а жінки поступово почали вбиратися у військову форму.

Тепер в моді будуть колосальні начіси

Власне, саме донька спікера і завершувала дефіле. Адже її моделі уособлювали міленіум і 2000 рік. Крапку в показі поставила модель, яка вийшла на подіум з розкішним начісом і піднятим на ньому величезним різьбленим циферблатом.

Або короткі яскраві стрижки

Між іншим, у новому сезоні в моді будуть яскравість, короткі стрижки з чубчиком і декількома довгими пасмами. А от довгі коси не надто актуальні. Також, за словами майстрів, модні високі, збиті, сильно начесані локони. А якщо ви зібралися на якусь вечірку, то чим складніше буде ваша зачіска - тим ліпше. Котуються всі деталі: завитки, кучері, локони і кіски.

Фото "Комсомольської правди в Україні", фото Анни Андрієвської та фото з сайту http://www.krasa.com.ua/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів