"Міс Україна-Всесвіт-2007" зомліла під вагою корони

12 квітня 2007, 12:41

В суботу одна з українських панянок приміряє корону "Міс України-2007", а в середу 21-річна харків‘янка Людмила Бікмулліна вже отримала титул "Міс Україна–Всесвіт-2007". На додачу ж дівчині вручили масивну срібну корону з камінцями Swarovski та блакитними топазами.

Цікаво, але дівчина настільки не очікувала, що її оберуть найвродливішою, що зомліла, щойно зайшла в короні за лаштунки. В будь-якому разі тепер відомо, що саме Бікмулліна представлятиме Україну в травні на конкурсі "Міс Всесвіт".

Як завжди, фіналу конкурсу передували попередні відбори і, так би мовити, фільтрації краси земної і неземної. З 41 тисячі заявок, які надійшли в оргкомітет конкурсу, спершу відібрали 250 дівчат. Після першого ж кастингу їхня кількість зменшилася до 15 осіб. А наприкінці дівчат лишилося лише 10 – майже "10 негренят".


Переможниця "Міс Україна-Всесвіт 2007" поруч зі своїми вже екс-конкурентками

Обирали ж, кого забракувати, а кому дати шанс директор конкурсу "Міс Україна–Всесвіт" Олександра Ніколаєнко, професійна модель світового рівня Сніжана Онопка, плавець Олег Лисогір, російський актор Сергій Астахов та акторка Барбара Брильська. На любові до подібних заходів підловили й міністра транспорту і зв'язку Миколу Рудьковського.

До того ж мали можливість продефілювати на сцені і вітчизняні зірки естради. Певно, для підсилення ефектності, дівчата виходили на сцену у супроводі артистів, під чию пісню дефілювали. Прикладом, під спів Козловського потенційні "міски" демонстрували купальники.

Замість Людмили Бікмулліної заявку на конкурс подавала її бабуся

Також серед гостей були помічені Ян Табачник з дружиною Тетяною Нєдєльскою, Ольга Сумська з чоловіком, дизайнер Діана Дорожкіна і президент модельного агентства Влада Литовченко, Влад Ряшин та Олексій Дівєєв-Церковний.

До речі, подавала заявку на "Міс Всесвіт-Україна" не сама Бікмулліна, а її бабуся. "Мене відправили батьки. А точніше, бабуся. Як у кожної дівчини вона займається просуванням по життю... Саме бабуся потай від мене відправила мою анкету на конкурс", - розповіла вона в інтерв‘ю "Сегодня".

Хоча Людмила зомліла від неочікуваності перемоги і надлишку переживань, вона завжди знала, що переможе

При цьому Бікмулліна одразу ж зізналася, що завжди мріяла про конкурс краси. "Я все життя мріяла взяти участь у конкурсі краси, і мені здавалося, що, якщо я туди потраплю, то обов'язково стану переможницею. Інтуїція мене не підвела", - зізналася нова "Міс Україна-Всесвіт" в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Бабуся Бікмулліної з дитинства називала дівчину принцесою. Тепер навіть срібна корона з камінцями Swarovski та блакитними топазами

Між іншим, переможниця конкурсу вже три роки працює моделлю за кордоном і нібито володіє чотирма мовами. "З 16 років я працюю моделлю в Кореї, Тайвані і взагалі в Азії. Багато знімаюся там у рекламі", - розповіла вона "Комсомольській правді в Україні".

Наразі Людмила зізналася, що переймається, що в Мексиці розмовлятиме з акцентом. Тому вона продовжує брати уроки англійської у репетитора. А поки що Бікмулліна, яка до всього отримала в подарунок це й путівку до Ізраїлю, підписала контракт, де зобов'язалась упродовж року не виходити заміж.

Фото "Бліка" та "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів