Ассія Ахат приймала передвеликодні молочні ванни

10 квітня 2007, 11:52

Як відомо, найбільш суворі дні передвеликоднього посту – останній тиждень перед Пасхою. А от співачка-скрипачка Ассія Ахат на пост не зважала. І саме на страсну п‘ятницю вона призначила зйомки кліпу на свою нову пісню "Май".

"Ну... Нехай це буде наш найбільший гріх. Ми тут не грішимо – а просто співаємо і танцюємо. А взагалі я над цим навіть не задумувалася", – зізналася безпосередня Ассія Ахат.


Ассія Ахат свій новий беззмістовний, як вона каже, кліп знімала у страсну п'ятницю

Власне, зйомки на кіностудії "Укрнаукпопфільм" під керівництвом режисера Ігоря Іванова скоріше скидалися на суцільні розваги. Адже й напружуватися особливо не доводилось – ніякої ідеї відеоробота не несе.

Як завжди, у кліпі скрипачки-співачки буде повно жінок і гламуру

Це визнала і сама Ассія Ахат в інтерв‘ю "Бліку": "Це моя перша відеоробота, що не має спеціального змісту. Це набір красивих картинок і симпатичних дівчат. І це те все, що мені пасує – графіка, декорації, одяг".

До речі, пустувала скрипачка на камеру з шиком. Певно, прагнучи уподібнитися Клеопатрі, Ассія Ахат приймала молочні ванни... у величезному келиху молока.

Може, у сцені з величезним келихом Ассія Ахат намагалася бути схожою на екс-дружину Мереліна Менсона стриптизерку і модель Діту фон Тіз

Щоправда, співачка нібито навіть і не здогадувалася, що ідентичний "трюк" вже не раз реалізовувала екс-дружина рок-виконавця Мереліна Менсона – Діта фон Тіз. Хоча дещо відмінне таки було: замість молока у келиху бовкалося шампанське.

Однак, детальніше порівняти кадри з Дітою та кадри з Ассією Ахат можна буде лише в кінці квітня. Саме на цей час планується прем‘єра нового кліпу. А самі зйомки цієї молочної сцени проходили "у закритому режимі".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів