На конкурс "Містер світу-2007" від України поїхав біофізик

5 квітня 2007, 18:35

Нарешті хоч якесь різноманіття. Виявляється, існують таки не лише конкурси для милих "місок", а й для мужніх чи відносно мужніх "містерів". Нещодавно один з таких конкурсів пройшов у Китаї.

Україну на "Містері світу-2007" представив двадцятип‘ятирічний Євген Дудін. Підкорити модельний Олімп хлопцеві не вдалося, але у фінал він таки вийшов.

Власне, переможцем став справжній мачо – іспанець Хуан Гарсія Постімо.


"Містером світу-2007" став блакитноокий іспанець Хуан

Щоправда, у тому, що мачо справжній можна було й засумніватися: коли красунчику Хуану вручили шарфик переможця, він пустив сльозу. Певно, нерви не витримали такого хвилювання, чи просто брюнет розчулився.

Однак українцю ані другого, ані третього місця не дісталося. Ці місця посіли відповідно бразилець та китаєць.

Від України на конкурс поїхав Женя Дудін

Вочевидь, біляві чоловіки сьогодні не в моді. А може, блондин Євген не підійшов за якимись інакшими, окрім зовнішніх, критеріями.

А передісторія була така. Женю відібрали з-поміж 150 претендентів. Оцінювали, як завжди, зовнішні дані молодих чоловіків, їх фотогенічність, інтелект, а також характер. В результаті кастингів Національний комітет "Міс Україна" делегував на конкурс саме Дудіна.

Український кандидат на "Містера-2007" і біофізик, і боксувати вміє

"Конкурс проводили на острові-курорті Хайнань - там само, де у 2004 і 2005 роках проходили конкурси "Міс світу". Три тижні ми жили на березі Південно-Китайського моря в 5-зірковому готелі", - згадує український "містер" в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

І, як завжди, графік у претендентів на титул наймістерського містера був щільним.

"Для того щоб пізнати учасників ближче, оргкомітет влаштовував різноманітні конкурси. Чого тільки ми не робили - і танцювали, і сміття на пляжі прибирали, і намагалися грати мелодію на листочках", - захоплено розповідав газеті Дудін, який не так давно закінчив факультет біофізики Севастопольского університета.

Кулінарними вміннями Дудін суддів конкурсу не переконав...

"Моїй команді, наприклад, випало завдання приготувати традиційну китайську страву "Креветки у кисло-солодкому соусі" на пательні на швидкість", - розповів хлопець.

До речі, Євген ще малим займався китайським боксом. Він навіть став срібним призером чемпіоната України. Однак ані кулінарні вміння, ані спортивна вправність і форма не допомогли Дудіну посісти перші місця.

Фото з сайтів www.mrworld.tv і www.models-karin.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів