У Єгорової син - китаєць, а чоловік бігає по дому в індіанському оперенні

5 квітня 2007, 12:44

Виявляється, тим, що Сніжана Єгорова після третього ефіру вилетіла з проекту "Танці із зірками-2", її чоловік тільки потішився. У той час як його дружина йшла з паркету, актор і телеведучий Антін Мухарський тихо радів.

Адже тепер у мами-Єгорової нарешті з‘явиться час і для татка-Мухарського і для їхнього сина-китайчати.

І все це при тому, що артмен, який останнім часом співає разом із гуртом "КОNI АЙЛEND", власноруч виштовхав Сніжану на танцпол.


"Та я її виштовхав! Вона всіляко опиралася: побут влаштовано, після пологів хочеться спокою..," – згадує "координатор" операції "Тайд" або кип‘ятіння" в інтерв‘ю "Газеті по-київськи".

Останній ефір для Сніжани в "Танцях із зірками" був менш успішним, ніж попередній. Румбу другого ефіру вона присвятила коханому

Але коли пара Максима Булгакова і Єгорової покинула проект, вдома у телевізійної сім‘ї було свято: "Сніжана раділа: "Яке щастя – нікуди не потрібно йти, нічого не потрібно робити", - розповів Мухарський.

Між іншим, зраділи й діти Єгорової. Адже окрім двох доньок в родині зараз зростає малий Андрійко.

Кілька місяців тому Єгорова спрацювала ксероксом

"Та викапаний я! Як пожартував наш друг Льоша Гончаренко: "Мама спрацювала ксероксом", - розповів Антін.

"Першого жовтня, коли він народився, я був у Китаї. А в Китаї перше жовтня - велике свято, день утворення КНР. І ось телефонують мені, повідомляють про народження Андрюхи, а за п‘ять хвилин як гримнуть феєрверки!.. І, між іншим, у малого на чолі маленька родима плямка. Взагалі, зрозумів я, що бути йому китайцем..," – поділився татко-ковбой.

До речі, Мухарський з образами ковбоя та індіанців зжився і з них не виходить – навіть вдома.

"У мене є купа дитячих фотографій, на яких я, двомісячний, - в індіанському оперенні, і зараз я так ходжу вдома. Я просто вирішив стати самим собою, а все, що я робив до цього, було мімікрією", - зізнався "злокохочуй мен" Антін.

Іронія долі – яку не яку відомість Мухарському приніс не театр, якому він збирався присвятити життя, але який не здатен був прогодувати його сім‘ю. Обличчя артиста стало відомим завдяки рекламним роликам і словам "Як?! Ви ще не в білому?! Тоді ми йдемо до вас".

"О-о, так! Ми знайшли одне одного!" – зізнався телеведучий.

Фото з сайту проекту "Танці з зірками-2", сайту "На всі сто

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів