Корольову з коханцем знімають на камеру

4 квітня 2007, 17:03

Цікаво, чи переросте врешті кількість у якість. Адже, судячи з останніх подій, українські й російські режисери позицій не здають і один за одним штампують фільми. Лишається сподіватися, що хоча б частина з них будуть вдалими.

А до зйомок у нових стрічках все частіше стали залучати не лише професійних чи напівпрофесійних, чи зовсім не професійних, але все ж таки акторів, а й зірок естради.

Жанна Фріске грає відьму Алісу у "Нічному дозорі", Наташа Корольова засвітилась у двадцятисерійці "Давай одружимось", а її Тарзан зіграв маляра-штукатура в "Всі чоловіки сво...".

Корольова зіграє дружину головного героя, якому вона зраджує з рідним Тарзаном

Тепер парочка Корольова-Тарзан, яка лише раз з‘явилася на екранах разом, в "Моїй прекрасній няні", вирішила повторити свою спробу. Співачка та її чоловік стриптизер Сергій Глушко зіграють у комедії сценариста і режисера Романа Дороніна.

Проте головних ролей в картині під робочою назвою "Парадокс" подружжю не довірили. Щоправда навіть ролями другого плану Наталя і Тарзан задоволені.

Співачка радіє і ролі другого плану

"В "Парадоксі" у нас будуть комічні персонажі, але ми постанемо в несподіваному образі, тому всіх секретів поки розкривати не будемо", – кокетує Тарзан, пише "Блік".

За словами Корольової і Глушка, їм дуже сподобалася така весела історія і смішні, безглузді, але дуже гарні люди, яких їм потрібно буде грати.

Захотілося цікавенького у житті - будь ласка: в житті подружжя, а на екрані - коханці

Власне, ситуація цікава, оскільки Корольовій доведеться грати коханку власного чоловіка. В той же час її чоловіком Оскар Кучера, головний персонаж.

Також у "Парадоксі" можна буде побачити Валентина Гафта, Валерія Золотухіна та Льва Дурова.

А доки батьки працюють то на знімальному майданчику, то на сцені, то в стрип-барах, вдома по-тихеньку росте син

Заради такого зіркового складу не гріх Корольовій і про естраду на деякий час забути. Щоправда вона з цього питання серйозно переймається.

А на екрани фільм вийде вже восени 2007 року.

Фото з офіційного сайту Наталі Корольової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів