В Києві знімають фільм про Гошу Куценко

4 квітня 2007, 12:07

Динозавр українських телешоу "Золотий гусак" та "Афера" Ілля Ноябрьов вирішив змінити поле для творчості. Вочевидь, просто бути на пару зі Сніжаною Єгоровою ведучим програми "Я все про вас знаю" тепер вже не так цікаво.

Наразі телеведучий активно перепрофільовується на кінорежисера. А на роль головного піддослідного кролика Ноябрьов обрав скандального Гошу Куценка.


Вже тижні два минуло з того моменту, як у Києві розпочалися зйомки нової картини. А перший сценарій, який потрапив під руки режисеру-початківцю, - "Хроніки потопельника" за мотивами роману Льва Толстого "Живий труп".

Телеведучий Ноябрьов вирішив стати режисером, а Гоша Куценко пише йому пісні. Фото "Комсомольської правди в Україні"

"Основні чоловічі ролі виконують Гоша Куценко, Євгеній Гришковець, Володя Шевельков, Олександр Лазарєв-старший. Жіночі - Маша Міронова, Людмила Полякова, Світлана Немоляєва, Іра Новак. Причому всі молоді акторки у нас з Києва. Можливість залучати москвичів була, але наші виявилися краще", - поділився Ноябрьов.

Донька Андрія Міронова зіграє в українському фільмі

Щоправда від Толстого у фільмі залишиться вкрай мало. Це визнав і сам Ноябрьов.

"Фільм про Гошу Куценко. А якщо серйозно, то про життя в цілому. Про любов, про дружбу, про долю. Не обійдеться без містики, щось знайдуть для себе й аматори детективного жанру. В принципі картина буде гостросюжетною, але при цьому дуже лірична і чуттєва", - розповів він в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Ноябрьов знімає фільм про Гошу Куценка

До речі, "гардемарин " Володимир Шевельков вже 12 років не знімався у кіно, а тут – погодився.

"Вже двічі приїжджав у Київ, ми говорили з ним про ролі. До речі, вийшло дуже смішно, коли Гоша оголосив Шевелькову: "Я виріс на ваших фільмах". Кумедно так пролунало, з огляду на те, що вони практично однолітки", - згадав Ноябрьов.

Гошу затаскають по тюрмах. Фото "Комсомольської правди в Україні"

Між іншим, не лише актори у фільмі українські. Основним місцем зйомок стали київські Маріїнський парк та будинок №15 по вулиці Ярославів Вал. Саме там Гоша Куценко піддавався допитам, а коридори старої будівлі перетворили на справжні тюремні кулуари.

І всі плясатимуть під дудку Іллі Ноябрьова. Фото з сайту мережі ресторанів "Єврохата"

"Дія картини відбувається не в якомусь конкретному місті, а просто в місті. Ми не підкреслюємо, що це Київ. Думаю, ми навряд чи десь ще знайшли б таку красу. У нас же є все, архітектура чудесна. Вчора знімали в Маріїнському - ну прямо Гайд-парк лондонський," – пояснив новоспечений режисер.

А прем‘єра фільму бюджетом у 1,5 мільйони доларів планується вже на листопад. Зйомки ж завершаться у серпні. Можливо навіть, що саундтреком до фільму стане пісня, текст якої написав Куценко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів