Повалій для комфорту потрібна зброя

3 квітня 2007, 17:30

Таїсія Повалій як не їздить з турами по Америці і Росії з Миколою Басковим, то любить побути в своєму заміському будинку-замку разом з Ліхутою. А як і рідний чоловік набридне, то можна піти в садочок, квіти позбирати, грядки посапати…

Щоправда дерева у родині Повалій-Ліхута саджає поки що Ігор.


Ліхута посадив перше в житті дерево. Фото з сайту Таїсії Повалій

"Було дуже багато причин переїхати за місто. По-перше, міські шум і тіснота. У місті складно віднайти самотність, але ж мені вкрай важливо звідкись черпати натхнення. Ось тут є все, що мені потрібно – і природа в першу чергу. Люблю сидіти ввечері на ґанку будинку в кріслі, закутуюся пледом і відпочиваю від гастролей", - розповіла Повалій в інтерв‘ю журналу "Собственник".

А у квартирі подружжя співачки і продюсера тепер живе їхній син. Власне, варіант маєтку за містом влаштував всіх.

Тая впевнена, що жінки її зрозуміють: тепер вона має власну гардеробну

"З'явилася нарешті можливість створити навіть власну гардеробну кімнату! Жінки, я впевнена, мене зрозуміють... Ми зробили і так звану коминкову кімнату, і окремий тренажерний зал, і кілька спалень..," – розповіла половинка дуету Басков-Повалій.

А для обробки стін зіркове подружжя використало дерево і камінь. "Причому ці кам'яні "вставки" не залишають враження ваги або зайвої монументальності, холоду. Мені вони шалено подобаються. Як у замку!" – поділилася співачка.

В замку Ліхути-Повалій повно шалено дорогої зброї - і війна не страшна

"Правда, ніяких лицарських обладунків і середньовічних щитів з мечами в нас немає. Але Ігор збирає різну антикварну зброю. Коштувало це якихось божевільних грошей, але ж це не головне. І, між іншим, я переконалася, що зброя, як це не дивно, може додати будинку індивідуальності. Створити затишок, зрештою!", - додала Повалій.

Стиль будинку так і називається "тиша стилю"

Отак от у дусі "тиші стилю" облаштовано будинок зіркової пари: кілька китайських ваз і трішки хай-теку.

"Зрозуміло, ми запросили професіоналів, але не пускали все на самоплив, а сідали за "круглий стіл", обговорювали кожен дріб'язок. Це дуже важливо –адже нам тут жити треба. Але, коли все було готове, ми не втрималися і стали купувати меблі та різні предмети, що зовсім не відповідають ідеї будинку, що не пасують до стін або штор. Ми все робили так, як нам більше подобалося, а не так, як дизайнер нам радив", - пояснила на завершення співачка.

А коли вдома ремонт чи просто набридне там сидіти, Повалій їде на гастролі з Басковим

Однак усі подальші дороблення та ремонти Тая воліє пропускати – занадто це виснажує: "Чесно кажучи, мені й одного будівництва вистачило – не можу більше серед мішків з цементом проходжуватися. Проходиш повз склад плитки або деревинок різних – і на концерт! Ні, я так більше не хочу".

Фото журналу "Собственник" та інші

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів