"Алібі" виставляють з власного будинку

30 березня 2007, 11:46

Аліна та Аня з гурту "Алібі" вже дівчата не маленькі, але по сьогодні жили з батьками. Та останнім це, здається, набридло, і вони пішли на те, щоб виставити рідних доньок надвір...

"Я хочу онучок! Але з такою роботою дочок, та ще й під постійним моїм і чоловіка наглядом, вони ніколи не влаштують своє особисте життя. Я хочу, щоб у Аліни та Ані були сім‘ї!" – виправдовуючись, заявила мама сестер Завальських Альбіна Олексіївна в інтерв‘ю "Бліку".


Аня та Аліна на показі "95 кварталу" під час "Українського тижня моди"

Отак і сталося, що батьки заявили своїм діточкам, щоб ті нарешті перестали триматися за матусину спідницю і спробували пожити своїм життям.

"Ми, безумовно, любимо дочок і будемо сумувати, коли вони переїдуть, але рано чи пізно це повинно відбутися", - пояснив батько, а заразом і продюсер сестер Олександр Андрійович.

"Алібі" всіляку живність люблять. Оті тепер планують завести в новому будинку двох лабрадорів

Тож такий поворот подій привнесе незвичності в життя і батьків, і дітей. Звісно, трішки ностальгії у "Алібі" є.

"Ми звикли до галявини, дерев, звикли грати на роялі і не заважати сусідам згори, звикли до собак. Але останніх ми забирати в батьків не станемо, а заведемо собі двох лабрадорів", - поділилися сестри.

Проте Аня й Аліна особливо не переймаються і вже почали будувати рожеві плани на майбутнє.

"Проект будинку ще точно не затвердили, але точно знаємо, що він буде один на двох, тому що ми ніколи не зможемо розлучитися. Зробимо два окремих входи, щоб у майбутньому трохи розділити наші родини. На першому поверсі зробимо вітальню, що плавно переходить у кухню. А на другому – роздільні кімнати: дитячі і спальні. Зовні будинок буде виконаний в одному стилі, а от внутрішні приміщення ми зробимо різностильовими", – розповіли сестри Завальські.

Будинок сестри будуватимуть на двох

А сам будиночок, якщо нічого не зміниться, розташується недалеко від батьківського дому, теж в районі Нивок.

Батьку ж Аліни та Ані не до душі не лише те, що дочки довгий час були прив‘язані до батьківської хати.

"Єдине, що мене не влаштовує – те, що я їхній продюсер, і мені дівчата в будь-який момент можуть знадобитися, а їх нема у будинку... Тому доведеться їхати до них, – чи то ніч, чи то день... Але інші ж продюсери справляються", – міркує Олександр Завальський.

У будь-якому разі, розлучитися з батьками назовсім у сестер не вийде – робота.

Фото Анни Андрієвської та з офіційного сайту "Алібі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів