Сердючка тепер і з косою, і з крилами

28 березня 2007, 11:50

Мабуть, вперше стільки пилу здіймається довкола кандидата від України поспівати на Євробаченні. І така ситуація не надто приємна для Данилка, який готує свою Вєрку до поїздки у Гельсінкі.

"Якщо хтось хотів цим скандалом вивести мене із себе, аплодуйте, у вас це вийшло", - заявив втомлений Данилко, пише "Газета по-українськи". Адже плутанина у словах його нової пісні "Дансинг" здійняла хвилі в тиховодді як українського, так і російського шоубізу.


Кожного разу Вєрка "випливає" з диму у новому головному уборі

"До мене от BBC нещодавно приїжджало, запитують: "А правда, що в цій пісні співається про те, що Путін перекрив вам газ?" – розповідає Андрій в інтерв‘ю "Газете по-киевски".

Отак от "Раша гудбай" і "Лаша тумбай" не на жарт сполошили людей.

Сердючка в образі голуба миру і з косою лідерки БЮТ

"Хоча я не вважаю, що це прикольно: все-таки Сердючка – голуб миру...", - пояснила Вєрка, опудало якої не так давно привселюдно палили на вулиці. До речі, буквально днями на офіційному сайті Сердючки відбулися деякі зміни. Тепер з-поміж інших образів там можна побачити Вєрку з голубиними (янгольськими?) крилами, а також з косою а ля Юлія Володимирівна.

"І взагалі, після цієї Голгофи – виступу у відбірковому турі – я вперше в житті відчував себе реально обвампіреним", - поділився артист. Проте Данилко на всілякі випади з боку публіки й ЗМІ вже не зважає.

"А все, що про мене пишуть і говорять, я не читаю і не слухаю – ні гарного, ні поганого. Бачу свою фізіономію на обкладинці, розумію, всі там мене мочать, й ігнорую. Я абсолютно розумію, чим займаюся: надзадача Сердючки – веселити", - сказав він.

Трояндова Сердючка

"До речі, я зараз вирішив зробити два варіанти "Дансинг": один – кухонний, під який на днях народження танцюють до упаду, а другий... колискова. І чогось такий вийшов драматизм..," – розповів Андрій.

Наразі особливої підготовки до Євробачення Данилко не веде. Чи то втомився, чи то самовпевненість дозволяє особливо не метушитись.

Вєрка - голуб миру з помпончиком

"Мені зараз головне якісно зробити трек, сингл і кліп. Але ми не збираємося влаштовувати шоу, вилазити з рояля... Сердючка – сама по собі шоу. І завдання виграти 1-е, 2-е або 16-е місце немає – є завдання завести публіку", - розповів він про плани на найближче майбутнє.

Власне, кліп на пісню "Дансинг" Андрій зніме до 5 квітня. А працювати над роботою буде Семен Горов. Водночас оператора замовили з Великобританії. Між іншим, останній знімав кліпи Брайану Адамсу. Та й промотуру Сердючки не буде. Причина банальна – часу немає.

Вєрка-зайчик водитиме хороводи дружби довкола ялинки-Євробачення-2007

А до Євробачення у Данилка ставлення окреме. "Для мене "Євробачення" – ніякий не конкурс: це – ярмарок дружби, куди всі приїжджають поваляти дурня, поводити хороводи довкола ялинки", - пояснив актор.

"І не бійтеся: у Європі ніхто не сприймає мене як трансвестита. Всі розуміють: це жанр" – переконана Сердючка.

Цікаво, в якому саме образі водитиме хороводи довкола ялинки Євробачення-2007 Вєрка.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів