Сердючка запевняє, що не має ані жлобства, ані золотих унітазів

27 березня 2007, 10:00

Довкола того факту, що на Євробаченні-2007 від Ураїни співатиме Сердючка, і досі вирують пристрасті.

А скандал, який викликало неправильне тлумачення слів нової пісні Вєрки, все ще не дає спокою артисту. Доводиться відбиватися коментарями та різноманітними інтерв'ю.

"По-перше, я не співав "Russia goodbye", це все вигадано, зараз конфлікт через це страшний. Хлопці, підіть у магазин, в аптеку 36,6, купіть собі гігієнічні палички для вух і послухайте. Ми співаємо "Lasha tumbai" – це монгольський вираз, який означає "збивай масло". тобто заклик: збивай масло", - спробував пояснити Данилко в інтерв'ю "Афіші".


Вєрка - це еклектика

Водночас людей, які виступають проти того, аби Сердючка представляла Україну на співочому конкурсі, Данилко називає блохами.

"Знаєш, є люди, які народжені бути блохами. Вони народжені кусатися – це їхнє завдання. А корова дає молоко. Візуально приємно подивитися на корову..," – каже артист.

Данилко: "Є люди, які народжені бути блохами. Вони народжені кусатися "

А себе Вєрка-Данилко, вочевидь, порівнює з Попелюшкою.

"Є розвиток персонажа, історія Попелюшки. Спершу вона щось мила, замітала десь, каву молола, сиділа в бараку, потім стала провідницею, потім вирішила працювати на естраді, потім зробила ток-шоу, потім придумала, що вона зірка, і в результаті стала зіркою. Підкорила Москву, зібрала два спорткомплекси Лужніки, "знялася з Аллою Пугачовою... Що далі? Звісно, Євробачення", - схематично зобразила Сердючка свій творчий шлях.

Данилко порівнює історію Сердючки з історією Попелюшки

Хтось за, хтось проти, але Андрій готується до поїздки. "У нас немає аналогів. Сердючка – ні туди, ні сюди, ні до села, ні до міста. ми винайшли свій жанр з елементами еклектики, гротеску, стьобу, маразму. Всього, окрім жлобства," – каже провідниця Вєрка.

Сердючка вигадала, що вона зірка, і в результаті стала зіркою

"Що ж всі виховують Сердючку? Чого вони хочуть, щоб Сердючка вийшла з хором Вєрьовки чи з бандурою? Вона завжди різна, вона заспівала Du hast на "Новорічному вогнику". Всі були проти, а я зробив зміст, що схід і захід разом", - згадує артист.

Але золотих унітазів у зіркової Вєрки вдома немає

До речі, навіть квартира Данилка облаштована в музичному ключі.

"У мене вдома дуже багато магнітофонів, зроблених під старовину. Ні величезних центрів, ні золотих унітазів у мене немає... Тому що мені не треба. Навіщо справляти нужду в золотий унітаз?", - жартує Данилко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів