Леся і Рома проти того, щоб їх розлучали

21 березня 2007, 14:16

Нібито весна вже йде повним ходом, а в кіноіндустрії – хто у ліс, а хто по дрова. От і тепер йде робота над створенням типової кіношної казки про те, як у новорічну ніч збуваються всі бажання.

А у ролях другого плану у фільмі, який має назву "Кольє для сніжної баби", можна буде побачити нерозлучну парочку Ірму Вітовську та Дмитра Лаленкова.

Леся Вітовська і Рома Лаленков

Здається, що актори, які трохи не ночують разом на знімальному майданчику серіалу "Леся +Рома", не мають жодного бажання відпочити одне від одного.

Ірма Вітовська на зйомках

Хоча насправді за сюжетом у новому фільмі вони навіть не перестрінуться.

Тож у цій різдвяній мелодрамі Вітовська й Лаленков зіграють близьких друзів головних героїв.

Нерозлучні Леся і Рома

А от у головних ролях глядачі побачать Олег Фоміна і зірку серіалів "Тайговий роман" та "Ідіот" російську акторку Ольгу Будіну.

Врешті, планується, що фільм, який знімається компаніями Production.ua та Film.ua, будуть крутити на провідних українських та російських каналах.

Вітовська в гостях у "няні Віки" Анастасії Заворотнюк

Що ж до сюжету і місця подій, то головний плацдарм для зйомок – українські Карпати. Саме там зустрінуться двоє одиноких людей.

"Леся +Рома" вчаться мистецтву сомельє

Ну, і, звісно, присутній акцент на протилежностях. У той час, як молодий чоловік є прихильником вільних стосунків і геть-чисто не вірить у любов, дівчина Катя тільки її і шукає.

І, зрозуміло, у новорічну ніч на них просто з неба падає чудо-щастя. Вочевидь, у вигляді взаємного кохання. Що ж, побачимо.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів