Лорак танцювала гламурний стриптиз

19 березня 2007, 11:26

На початку квітня телеглядачі отримають візуальні докази того, що у співачки Ані Лорак навіть не роздвоєння, а розтроєння особистості.

А засвідчить це новий кліп Кароліни – відеоробота на пісню "С первого взгляда" під керівництвом Алана Бадоєва, який свого часу "роздягнув" Тіну Кароль для пісні "Ноченька".

Саме у ході зйомок цього кліпу бойфренд Лорак Мурат боронив її від моторних папарацці, коли ті спробувала зазняти Ані у спідньому.

До речі, Мурат був присутній під час всього процесу відео зйомок, приглядав за коханою жінкою, попиваючи каву. Адже Ані розійшлася не на жарт – вона відійшла від образу м'якої, спокійної жінки і стала гламурною, відвертою дамочкою.

Тож у кліпі Кароліна спершу збирається на вечірку, тоді розважається безпосередньо на вечірці, а наприкінці кліпу Лорак можна побачити у відвертій сцені з хлопцем.

"Я дуже хотіла, щоб кліп був витриманий у стилі "гламур", де буде багато дорогоцінних каменів. От навіть спеціально придбала браслет у Каннах", - розповіла Ані, пише "Блік".

"Я знаю, що на світі існує любов з першого погляду! Але в мене, на жаль, такого досвіду не було", - поділилася співачка.

Між іншим, під час репетицій Лорак для розігріву пританцьовувала стриптиз під Кайлі Міноуг. А Бадоєв час від часу приєднувався до неї.

У той же час, Мурат сумирно слідкував за процессом. До речі, восьмого березня він подарував Кароліні цікаву прикрасу.

"Кристал з моєю фотографією всередині та з написом: "Ти завжди будеш для мене найвродливішою у світі дівчиною", - розповіла Лорак в інтерв'ю "Газете по-киевски".

А от коли і чи відбудеться весілля Кароліни Куєк та Мурата закохані не зізнаються - тримають інтригу до останнього.

Фото прес-служби Ані Лорак, з офіційного сайту Ані Лорак та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів