Через пісні Сердючки у німців конфлікти з церквою

16 березня 2007, 15:20

У той час, як серед українських шоуменів, зірок естради та політиків є суперечки на предмет участі Сердючки в "Євробаченні-2007", в Європі у Вєрки таки є прихильники.

Проте, не всі від цього у захваті. Як виявилось, провідниця Андрія Данилка обурила католицьку церкву.

Справа в тому, що кельнська група "Brings", ветерани рок-н-ролу з 20-літнім стажем, переспівали хіт Сердючки "Гоп" на місцевому діалекті.

"Brings" на коцерті

А почули її "Brings" на українському весіллі, яке грали в містечку Геннеф під Кельном.

"Там був наш продюсер Гельмут Руссманн. У фіналі були танці. Пісня "Гоп" так сподобалася Гельмуту, що він висловив замилування діджею: "Хлопче, пісня просто клас!" А у діджея був при собі лептоп, і він відразу "нарізав" хіт Сердючки на диск. Коли ми прослухали диск і довідалися, чия це річ, то попросили дозволу заспівати її на кельнському діалекті або ж німецькому", - розповів лідер групи Петер, слова якого наводить "Дело".

"Гоп! Гоп! Гоп!" у пісні на кельнському діалекті стало "Стирчиш! Стирчиш! Стирчиш!"

Та щоб уникнути заморочок з перекладом Сердючкіних "Ніхто мене не любить, ніхто не приголубить, піду я у садочок, наїмся черв'ячків!", рокери просто вигадали власний текст.

"Справа в тому, що ми співаємо не "Гоп, гоп, гоп!", а "Хай! Хай! Хай!". Це гра слів. Зараз у нас дуже популярне англійське вітання "Hi!. А коли людина курить травку, йому говорять: "Du bist high", тобто "Ти стирчиш". Це ми й обіграли в нашому тексті. І відразу заволала католицька церква: "На допомогу! Наркотики!", - так Петер розтлумачив непорозуміння, яке викликала пісня Вєрки-"Brings" у католицької церкви.

Brings

Хоча у самому тексті кельнського "Гоп!" про наркотики безпосередньо і не йдеться.

А в буклеті до компакт-диску "Хай! Хай! Хай!" автора музики зазначено так: "Андрій Данилко + Сердючка".

До речі, продюсер Данилка Юрій Нікітін розраховує на перше місце на "Євробаченні-2007".

Нікітін розраховує, що Вєрка перможе

"На перше. Реально – на перше. Полічіть самі: у десятьох країнах Вєрка Сєрдючка є надзвичайно популярною, ці країни повинні виставити їй щонайменше по десятьох балів. Інші – щонайменше по п'ять – беручи до уваги "фріковість" персонажа. Отже, за моїми найскромнішими підрахунками, 200 балів забезпечено", - переконаний він, пише "Львівська газета".

Між іншим, на "Євробаченні-1998" вже перемагав чоловік в жіночому образі. Тоді це був трассексуал Дана Інтернешнл.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів