Лобода і подруга Білик побилися через силікон, а Лисий відклав весілля

16 березня 2007, 10:09

Як виявляється, перший ефір "Танців із зірками-2" пройшов не так вже й гладко. У онуки Григорія Чапкіса вкрали мобільний, а в його автівці прокололи шини.

А у ведучого Юри Горбунова стався практично таки нервовий зрив – він викурив трохи не цілу пачку сигарет. І це при тому, що Горбунов не палить.

До того ж за кулісами танців вирували справжні пристрасті. Справа в тому, що підтримати на проекті Білик прийшла її подруга, колишня дружина екс-чоловіка Ірини Білик продюсера Нікітіна. Тож саме на Олю Горбачову, або інакше - Арктику напала ніби оскаженіла екс-"ВІА Гра" Лобода.


Лобода напала на Арктику

"Скільки можна звинувачувати мене в силіконі? На! Помацай мої груди!" – кричала знервована Лобода, пише "Газета по-київськи".

"Та навіщо мені твої груди!"- намагалася відмахнутися від неї ведуча "Мелорами". Рознімати жінок довелося режисеру Анатолію Сябро та Сніжані Єгоровій. До речі, остання - у минулому гандболістка.

А пізніше екс-"ВІА Гра" подряпини на спині пояснювала тим, що ніби бісер на її сукні сильно дряпався.

Окрім того ще одного конфлікту вийшло таки уникнути. Цього разу йдеться про нерозлучну парочку Могилевська-Яма, які, проте, під час першого ефіру сиділи окремо одне від одного.

Кошевой вирішив змінити наречену?

Як виявилось такий розклад "затвердила" дівчина Влада, яка приїхала на шоу з Донецька. Саме вона поставила Ямі ультиматум з метою сидіти з ним поруч увесь ефір. Так воно і сталося. А, щоб красунчик Влад не втік до Могилевської, дівчина весь вечір тримала руку на його нозі.

Так само невеличкий конфуз вийшов із дівчиною Лисого. Женя нібито збирався у квітні одружитися зі своєю подругою Яною. Однак неочікувано весілля перенесли на невизначений термін. При цьому Кошевой не приховує, що виною всьому – проект.

До речі, він неодноразово відзначав, що партнерка йому трапилася аж надто гарна. А на 8 березня саме партнерці по "Танцях-2" Каті Лисий подарував гарнющий букет. Не дивно, якби Яна приревнувала...

Дмитро Коляденко пообіцяв "когось трахнути" своєю славнозвісною валізкою. Цікаво, кого?

І наостанок маємо загрозу у вигляді валізки Дмитра Коляденка, екс-бойфренда Іри Білик та екс-чоловіка члена журі на "Танцях із зірками-2" Олени Коляденко. Він був не на жарт обурений тим, що не потрапив до журі проекту і пообіцяв "когось трахнути" своєю знаменитою валізкою Щоправда, не уточнив, кого саме.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів