Луценко зводив дружину подивитися на іншу жінку

15 березня 2007, 14:19

Початок весни у Києві видався досить активним. Всілякі церемонії, модні покази, приїзд "Ленкому". А тепер в столиці дала концерт японський вундеркінд Кейко Матсуї. Вона вже у 17 років перемогла на японському музичному конкурсі і виграла можливість записати власний альбом.

Тож, у вівторок вона виступила в колишньому Жовтневому палаці. До речі, на репетицію вона під'їхала за три години до концерту на чорному "Ауді". Тоді як її музиканти вийшли з білого автобуса "Мерседес".


Між іншим, японська піаністка не погребувала "МакДональдзом" і прихопила на майдані Незалежності картоплю-фрі та колу, аби перекусити в гримерці.

Тож на самому концерті Кейко була вже вдосталь розслаблена і водночас зібрана для повноцінного перфорсенсу.

А серед тих, хто вирішив подивитися і послухати чудо-піаністку, був і екс-міністр Юрій Луценко.

До того ж, лідер "Народної самооборони" прийшов на концерт не один, а у супроводі дами. Нею виявилась його дружина.

Дружина Луценка теревенить з бабою Параскою

А коли пара Луценків вже надумала вмоститися на кріслах у залі, виявилось, що їхні місця вже зайняті. Як з'ясувалося, якісь студенти спустилися зі своїх місць на верхніх ярусах у партер.

Однак дружина політика, не здіймаючи галасу, хутенько владнала потенційний конфлікт. "Хлопці, без проблем. Ми сядемо на ваші місця", - запевнила Ірина Луценко, пише "Газета по-українськи".

Фото "Газети по-українськи"

До речі, раніше на гастролі Кейко їздила зі своїм чоловіком і заразом продюсером Казу Матсуї. Однак торік вони розійшлися. "Мені тепер спокійніше працювати. Я тепер сама собі продюсер", - відкрила свої секрети піаністка.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів