Черновецький полюбляє "Comedy Club Україна", а Партію регіонів хлопці напружують

14 березня 2007, 15:34

"Інтер" явно зробив величезну послугу "1+1", коли з його ефіру зникли "Comedy Club Україна". Адже, як виявилося в результаті, розважальне шоу відтепер виходитиме на "плюсах" по суботах та ще й у праймтайм.

Власне, резиденти "Comedy Club Україна" впевнені, що шанувальники їхнього гумору є і серед політиків, які регулярно стають об'єктами їхніх жартів.

"Тимошенко, наприклад, із задоволенням сприймає наші жарти. Партія регіонів напружувалася кілька разів, доходили такі чутки..," – поділився "Лєдокол" Бахматов висновками з напівофіційних коментарів від політиків.


Співвласник, продюсер і резидент "Comedy Club Україна" Бахматов на врученні премії найвродливішим людям України. Фото Анни Андрієвської

Одним з популярних жартів "камедистів" є жарт про Нестора Шуфрича: "Шуфрич - це реально інопланетянин української політики".

Проте, поки що на конфлікт з хлопцями через їхнє почуття гумору ніхто не йде. Тож "Comedy Club Україна" продовжують радувати аудиторію і ставити політиків у незручне становище.

Днями хлопці отримали "Золоте перо" як кращий розважальний проект року

"Хочемо Віктора Федоровича запросити на шоу, але це дуже важко. А от його сина ми чекали на минулій вечірці, але він так і не доїхав", - пожалівся гуморист, в минулому КВН-щик в інтерв'ю "Комсомольской правде в Украине".

"Зате був Володимир Литвин. Ми його не запрошували, він просто так прийшов, із сином", - додав він.

Полюбляють "камедисти" розбавити офіціоз... навіть кедами

До речі, до цього на шоу "камедистів" вже вчетверте приходив київський мер Леонід Черновецький.

"Незважаючи на специфічність Черновецького, його, здається, пре наш гумор", - весело пояснив "Криголам". А от, колишній спікер парламенту Литвин, напроти, не оцінив заповзятісь сатириків.

Фото Анни Андрієвської

"А Литвин напружувався. У нас з'явилася гарна традиція: ми неочікуваним гостям наприкінці надаємо слово. Поки Литвин розслаблявся, сидів, колупався у носі, все було нормально", - почав "Лєдокол".

Литвин із сином

"А коли до нього підійшла людина з мікрофоном і сказала: "З нами сьогодні Володимир Міхалич Литвин!" – він аж спітнів. Розгубився, подякував, сказав, що йому ще потрібно звикати до такого гумору".

До речі, саме "Лєдокол" Бахматов віднедавна працює в одній команді з Тіною Кароль.

Фото Іллі Пеняєва

"Я просто знаю, що можу дуже добре організувати весь процес - це єдине, що я вмію в житті... Алан Бадоєв відтепер займається її творчістю, я ж - керуванням, фінансами й іншими питаннями", - розповів співвласник, продюсер і резидент "Comedy Club Україна".

Між іншим. гонорари у хлопців з "Comedy" чималенькі: "Від двох тисяч доларів. Гонорари залежать від статусу резидентів і від кількості виступів", - підсумував Бахматов.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів