Сердючка-поліглот вразить Європу, а тоді піде в парламент. ВІДЕО

12 березня 2007, 14:09

Попри те, що 7 березня опудало Вєрки Сердючки привселюдно палили на Великій Васильківській, Данилкові таки вдалося "побити" всіх. Отже, на "Євробаченні-2007" Європу рватиме, як тузік ганчірку, саме епатажна провідниця.

Цікаво, що ще до оголошення результатів голосування відбіркового концерту для поїздки у Гельсінкі у прес-центрі вже виставили таблички з іменами учасників прес-конференції, зокрема переможця – Вєрки Сердючки.

Тож, в Гельсінкі Вєрка планує повезти чотиримовну пісню, у поррівнянні з якою тогорічна композиція Тіни Кароль – просто таки взірець пісенної красномовності.


ВІДЕО виступу Сердючки з піснею, яка має приголомшити Європу, можна подивитися і послухати ТУТ.

А на прес-конференції Данилко одразу побажав прояснити ситуацію:

"Якщо вже ми граємо гру – не називайте мене Андрій!" – попросив злегка підутомлений артист, чиї слова передає "Блік".

Переможна Сердючка у супроводі своєї екс-конкурентки Євгенії Власової

"Я себе почуваю, мабуть, так, як себе почували Ющенко, Янукович або Тимошенко. Таке враження, що я брала участь у передвиборній кампанії", - продовжив Данилко, який на повному серйозі говорив про себе із журналістами у жіночому роді.

Як розповів співак, чи то правильніше буде сказати співачка, ніч, яка передувала фінальному відбору, Данилко провів досить неспокійно. Справа в тому, що пісню Сердючки треба було скоротити з 3 хвилин 37 секунд до 3 хвилин.

Кілька слів з нової пісні Вєрки: "Ніхт ферштейн. Зібен, зібен, ай-лю-лю, Зібен, зібен, айн, цвай! Зібен, зібен, ай-лю-лю. Айн, цвай, драй! Танцен!"

"І я цієї ночі зовсім не спала з цим оранжуванням. За п'ять днів до концерта так мучилася, ніби збиралася у космос до Білки та Стрілки", - поділився переживаннями Данилко, слова якого передає "Комсомольська правда в Україні".

"Під ранок, голодна, повернулася додому, а там хоч конем грай. Але найшовся якийсь борщ, що прокисав, я його з'їла і вирубалася", - розповіла Вєрка.

"Я - не президент, тому не можу представляти країну - я буду представляти жанр "посмішка". Друзі, ми так нудно з вами живемо, нам потрібно трішки веселощів!" – запевнив запальний Данилко.

А взагалі, сама Сердючка, як виявилося, не в такому вже й захваті від того, що поїде на бітьківщину тогорічних переможців, фінських "Лорді".

А так палили Сердючку напередодні.

"Мене так це "Євробачення" вже задовбало! Я ж не їду за першим місцем – мені це перше місце до одного місця! Я їду показати, шо ми отут живі, шо ми можемо дуркувати, а не тільки з цими... барабанами... Я хочу показати, шо ми можемо танцювати, дригати ногами, шо ми божевільні – по-доброму божевільні", - розповів Данилко, а тоді додав:

"І взагалі! Все! Я йду в парламент! Я вже все вмію – блокувати трибуни можу!..."

Отак от на завершення переливчасто-блискуча Сердючка припугнула присутніх.

Фото "Бліка", 5-го каналу та з офіційного сайту Данилка


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів