"Алібі" "переїдуть" в Емірати

6 березня 2007, 19:18

Зима була не довгою, але декому так нетерпляче хотілося тепла, що вони вирішили влаштувати собі дострокове літо.

Сестри з дуету "Алібі" плюнули на все і махнули позагоряти в Дубаі. Адже зйомки кліпу на пісню "Считалочка" вже за плечима.

Але, хоча сестри Завальскі вже не діти, поїхали у далекі краї вони у супроводі матері. Адже в Еміратах жінка має перебувати або за запрошенням чоловіка, або з ним, або у супроводі батьків.


"Алібі" махнули по сонячні ванни в Емірати

"В Еміратах нас вразив сервіс! Настільки там все культурно! А готель, де ми зупинилися, був набитий знаменитостями. Ми там зненацька зустріли Джека Ніколсона. Випадково зштовхнулися в холі готелю!" – захоплено розказали сестри, слова якого передає "Блік".

Ніколсон дивився на "Алібі" непристойно довго, за словами матері співачок

До речі, як розповіла мама Ані та Аліни, Ніколсон тоді задивився на її дочок довше, аніж це дозволено правилами пристойності.

Фото зі зйомок кліпу на пісню "Считалочка"

А окрім того, "Алібі" під час їхньої закордонної поїздки випадково познайомилася з власником місцевого "Медіа-центру".

"Він попросив послухати нашу музику, після чого став відкрито цілувати диск. Виявляється, у нього своя радіостанція в Дубаі. І йому сподобалися наші пісні! Зараз ведемо переговори про їхню ротацію в його країні", - поділилася Аня Завальська.

Певно, Завальські виглядали досить підозріло, бо їх зупинили на митниці і змусили вивертатти валізи

На цьому сюрпризи для "Алібі" не скінчилися. Коли дівчата вже поверталися з відпочинку в Україну їх зупинили на митниці і змусили витряхувати валізи. Як виявилось, Завальських запідозрили в контрабанді.

Фото "Бліка" і з офіційного сайту гурту "Алібі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів