Хусточка ледь не вбився, а "Esthetic Education" чекає на поповнення

6 березня 2007, 13:14

Останнім часом у пресі де-не-де виринала інформація про нібито розпад гурту "Esthetic Education". Адже затишшя у творчості тієї чи іншої групи часто насторожує.

Проте, Юрій Хусточка зробив офіційну заяву, в якій запевняє, що хлопці продовжують грати разом і до того ж планують народження свого нового дитяти.

"Знаємо, що останнім часом в Україні і не тільки ходять завзяті слухи про те, що група Esthetic Education зібралася розпадатися. Вони стали виникати з різних причин, почасти через те, що Луі тепер також живе на дві столиці - але вже не Київ-Москва, а Москва-Лондон, Дмитрик тижнями пропадає в Росії через свої таємничі справи, і група практично не дає відкритих концертів", - пояснив він на офіційному сайті "Esthetic Education".


"Однак, незважаючи ні на які слухи і домисли, у групи все в порядку, і ми - разом. А з інформаційного поля пропали головним чином тому, що писали новий альбом, вихід якого заплановано на середину квітня. Цей альбом буде по-справжньому першим студійним створенням: похмурими і надривним, але з плямами світла і дійсної фатальної романтики", - поділився радощами з приводу поповнення музичного надбання Хусточка.

За словами музикантів, запис нового, другого за ліком альбому, який матиме назву "Werewolf", тривав з середини літа минулого року у Лондоні. А першим синґлом цієї платівки стане пісня "Unbelievable", на яку днями було відзнято кліп.

Власне, сама пісня вже знайома багатьом любителям творчості гурту. Адже саме вона стала саундтреком до стрічки "Orangelove". До речі, що фільм, що кліп "естетиків" були відзняті режисером Аланом Бадоєвим.

Тож, зйомки проходили у павільйоні неподалік від станції метро "Палац спорту", а у якості декорацій були використані величезні білі куби, по яких, ніби великодні кролики, стрибали музиканти. Між іншим, схожі великі куби проминали і безпосередньо у самому фільмі "Orangelove".

"Мені хотілося б показати волю і розкріпачення. Ми сковуємо себе якимись умовностями, соціальними рамками. Але ж дійсна любов і життя - це звільнення від цих рамок", - поділився своїм бачення концепції новонародженого кліпу Бадоєв, слова якого передає "Комсомольська правда в Україні".

Окрім того, Бадоєв познущався над старим роялем, який до невпізнанності змінили за допомогою арматури, старих дверей і прозорого пластику.

А учасникам гурту довелося бігати по холодному павільйону в майках – аж пара з роту йшла. Мало того, за задумом Бадоєва, музикантів приліпили скотчем до згаданих кубів.

А Хусточка взагалі трохи не вбився під час зйомок. справа втому, що його прикували до кубів догори дригом, але в процесі зйомок скотч поступово прорвався. Тому бас-гітарист ледве не звалився з двометрової висоти вниз головою.

А оскільки висіти йому за сценарієм потрібно було довго, знімальній групі доводилося тримати його за ноги, а під голову підкладати подушку.

Отже, побачити кліп шанувальники андеґраунду зможуть вже в середині березня.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів