Горбачову переслідує солістка "А-студіо"

2 березня 2007, 12:16

В сучасному світі жити стало прямо скажемо не дуже солодко. Рутина робочих буднів, гонитва за грошима чи ще за чим робить людей більш прісними і прагматичними. І кожен намагається розбавити сірість по-своєму.

Звісно, люди з гумором мають у таких справах перевагу. Проте і гумор у кожного свій, і часом чийсь, як здавалося б його ініціаторові, дотепний жарт, не знаходить аж ніякої підтримки у тих, над ким жартують.

Так от, у палаці культури "Україна" відбувся концерт, на якому солістка гурту "А-студіо" вирішила "мило" пожартувати з українською співачкою і телеведучою "Мелорами" Ольгою Горбачовою.


Тож Горбачова, чий виступ у концертній програмі був чи не останнім, приїхала заздалегідь, але невдовзі вийшла з гримерки, лишивши її незамкнутою. А коли Оля-Арктика повернулася для того, аби перевдягтися, вона так і не змогла знайти свою сценічну сукню.

Зрозуміло, Горбачова одразу кинулася на пошуки концертного вбрання, тим більше що сукня коштувала 2500 доларів. Вона зазирнула до сусідньої гримерки, в якій розташувалися "А-студіо". Але звідти її буквально спровадили.

Однак співачці таки вдалося викрутитися. Вона командирувала до себе додому музиканта, який і привіз нове концертне вбрання.

В такому вигляді Арктика вийшла на сцену. Музикант, якого Ольга послала за вбранням, схопив перше, що потрапило під руки. Фото "Бліка"

"Я не мала права підходити до неї. У мене не було доказів, що це вона вкрала сукню", - сказала Оля, яка ще за кулісами помітила хитрющу посмішку солістки "А-студіо" Кеті.

"Але це не перший випадок з Кеті. Вона давно за мною стежить. Ще на "Пісні року" вона намагалася проникнути до мене, але тоді їй перешкодив мій менеджер. Що ж їй від мене треба?" – сказала збентежена Горбачова, слова якої передає "Блік".

А вже після закінчення концерту Арктика отримала назад свій дорогоцінний наряд. Пожмакана і забруднена сукня, як виявилося, лежала перед дверима її гримерки. Проте, на цей момент московський гурт вже залишив "Україну".

"Я просто хотіла пожартувати з Арктикою. Не думала, що вона так бурхливо відреагує", - спробувала пояснити свою поведінку Кеті.

Цікаво, як за наступної зустрічі Горбачова пожартує з солісткою "А-студіо".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів