Цимбалюк сміялася, коли Дівєєва-Церковного хотіли вбити

1 березня 2007, 12:42

У вівторок на ведучого прогнозу погоди Олексія Дівєєва-Церковного здійснили напад. Банда озброєних підлітків підійшла до молодика ззаду і приставила йому пістолет до потилиці.

При цьому його супутниця Інна Цимбалюк голосно гиготіла і ляскала у долоні. Благо, телеведучий виявився не промах і зумів ухилитися від кулі.

Фото з сайту diveev.openua.net

Справа в тому, що у концерт-холі "Freedom" таким чином розважали гостей, які зібралися на престижну кіно тусовку. Присутнім додавали до крові адреналіну за допомогою імітованих збройних нападів, гри російську рулетку та штучними, зрозуміло, трупами.

На щастя, стріляли у присутніх з іграшкової зброї, а скривавлених трупів насправді грали професійні актори.

Отакий от душок екстриму напередодні весни організувала компанія "Кінофорум України" у рамках Кінораrtу-дубль №2, пише "Блік".

Фото з сайту  "Наше радіо"

До речі, окрім Дівєєва-Церковного подібному ризику могла бути піддана й Ольга Сумська, а також актор серіалу "5 хвилин до метро" Олексій Богданович.

Між іншим Сумська стала причиною загальних незручностей та дискомфорту. Виявилось, що вона потрапила у затор. Тож допрем'єрний показ французько-грузинсько трилера "13/ Тринадцять" довелося відкласти на цілу годину.

Та й коли народна "Роксолана" нарешті з'явилася у залі, поспішати вона і не думала. Перед тим як пройти до зали, вона поцілувала у холі Богдановича і хильнула келих білого вина.

Фото "Бульвара"

А вже через двадцять хвилин після перегляду стрічки Сумська вирішила, що з неї вистачить.

"Це не моє", - сказала акторка, слова якої передає "Газета по-українськи".

Як виявилось, навіть кіноман Дівєєв-Церковний спершу відверто шепотівся з міс "Україна", а потім і зовсім вийшов разом з Цимбалюк.

Найбільш стійким виявився "мильна зірка" Богданович, який досидів до переможного кінця. "Не побачив нічого ані для серця, ані для розуму", - зізнався актор, якому таки стало терпіння додивитися фільм до кінця.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів