Повалій вирішила підкорити Америку і Канаду

28 лютого 2007, 11:47

Минулі вихідні представниками української естради були використані вкрай продуктивно. У той час, коли прості смертні відпочивали після трудового тижня, Іра Білик з новачком Василем Бондарчуком, хлопці з гурту "Авіатор" і Тая Повалій знімали кліпи. Кожен для себе, звісно.

Нарешті Повалій, яка більшість часу проводить у різноманітних турне по Росії, можна було споглядати у Києві. Однак не з Басковим, а в компанії невідомого привабливої зовнішності брюнета.

Щоправда, завітала Таїсія в рідні краї не надовго. Лише для того, щоб відзняти кліп на пісню, як4 завжди, про кохання "За тобою". Керували процесом режисер Семен Горов та оператор Олексій Степанов, які вже давно співпрацюють зі співачкою.


До речі, зйомки проходили в закритому режимі, і робота кипіла, як пише "Комсомольска правда в Украине". До того ж діяли оперативно: майже всі кадри було відзнято з перших дублів, що дуже порадувало "золотий голос" України.

Між іншим, на знімальному майданчику поряд із Повалій весь час знаходився гарний брюнет. Навіть два. Оскільки за процесом зйомок прискіпливо спостерігав чоловік співачки – продюсер Ігор Ліхута.

Звісно, адже протягом всього кліпу за ноги Таїсії тримався досить привабливий чоловік. Як виявилось, партнером співачки по знімальному майданчику став молодий а ктор театру імені Лесі Українки Олег.

Для довідки, чоловік Повалій хоч і не зізнається, скільки коштував новий кліп його дружини, однак натякнув, що за ці гроші можна було б купити дуже хороший німецький або японський автомобіль.

Проте візит Повалій на Україну затяжним ніяк не назвеш. Одразу після зйомок подружжя полетіло до Москви на концерти. А вже в середині березня у Таї з Басковим починається великий тур по Канаді і Америці.

"Прикладом, у Лос-Анджелесі концерт буде у театрі, де проходить вручення "Оскар" і "Греммі". В Атлантик-Сіті це буде зал "Тадж-Махал", де дають концерти Елтон Джон, Селін Діон", - розповів Ліхута, слова якого наводить "Сегодня".

Фото "Бліка" та з офіційного сайту Таїсії Повалій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів