Сина Тараса Бульби зіграє соліст "Другої ріки"

27 лютого 2007, 17:15

Весна, на яку вже чекають попри те, що на вулиці ще подекуди падає сніг, принесе українському глядачеві деякі сюрпризи. Один з них – прем‘єра першого історичного мюзікла.

Цікаво, що основою для нього послужив твір того самого Микоки Гоголя, за мотивами твору якого знімають кількасерійний фільм зі Ступкою у головній ролі.

Отже, "Житіє та смерть доблесного лицаря Тараса Бульби та його синів" можна буде подивитися у постановці театру "Київ" вже 27 березня.


Але головне не це. Найцікавіше, що у ролі сина потужного і грізного Бульби глядач побачить фронтмена гурту "Друга ріка" Валерія Харчишина. Інші музиканти групи з‘являться на сцені у ролі самих себе.

Синові Ступки зіграти сина Бульби не дали. А от Харчишину - дозволили

Між іншим, сам Харчишин зізнається, що йому дуже близька роль Андрія, бо він і сам колись був молодшим братом. Тож співак опиниться у центрі уваги театрального глядача.

"Коли вирішили ставити "Тараса Бульбу", одразу зрозуміли, що головна наша мета – розповісти про кохання двох людей, Андрія Бульби і польської панночки Марильці. Наше трактування нагадує "Ромео і Джульєтту", - розповів художній керівник театру Валерій Невєдров, слова якого передає "Вечірній Київ".

До речі, якось давно музиканти "Другої ріки" починали співати у козацькому хорі, тож козацький дух їм не такий вже й чужий.

А музику до вистави написав композитор Іван Небесний, відомий не лише творами для симфонічного оркестру, а й роботою з Олегом Скрипкою, Русланою, "Пікардійською Терцією" тощо.

Цікаво, що "Київ" вже чотири роки існує у мандрівному стані. А якось виставу театру відвідали депутати Київради і запропонували стати муніципальним театром столиці.

"Ми навіть хотіли взяти назву "Театр Київради", бо ж є "Театр Моссовєта. Але депутати сказали: у нас тут і так свій театр", - згадує Невєдров.

Тож прем‘єра "Тараса Бульби" з Харчишиним в одній з головних ролей відбудеться у приміщенні Будинку культури та мистецтв Служби безпеки України.

Всі фото з офіційного сайту гурту "Друга ріка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів