Білик готує Бондарчука до "Євробачення"

26 лютого 2007, 19:40

Ірина Білик взялася за розкрутку свого сусіда по продюсерському центру "Мамам'юзік". У п'ятницю співачка зняла спільний з Василем Бондарчуком кліп. Та й назву відеоробота має відповідну – "Напополам".

Роздавав команди на знімальному майданчику супер-пупер популярний останнім часом Алан Бадоєв.


"Це відео своєрідно стилізовано під глянець, у якому артисти, цілком відмежувалися від себе, будуть зображувати пластикових чоловічків, маріонеток", - спробував пояснити ідею кліпу режисер, слова якого передає "Газета по-киевски".

Аби втілити задум у життя, моделей масовки закутали в целофан. Навіть зачіски їм зробили з пакетів.

Також і декорації були відповідні і мали занурити глядача кліпу у світ глянцевого мегаполіса.

Новачкові Бондарчуку особливо для кліпу змінюватися не довелося. А от Білик підстригли – освіжили, так би мовити.

А ще співачка поділилася із журналістами, заявивши, що мріє не лише зняти кліп навпіл, а й відпочити разом з Бондарчуком в Італії.

"Але до цього ще дожити треба. А поки в мене багато роботи: і в "Танцях" перемогти, і альбом записати, кліп цей зняти, зрештою..," - пояснила вона.

"Захотіла, щоб в Україні з'явився новий дует і нове спільне життя. Хочу, щоб Бондарчука любили. Він - талановитий, наївний, не зажерся. Я, як "мати попси" захотіла, щоб він існував!", - розтлумачила Білик, слова якої наводить "Блік".

А от на питання журналістів, чи між нею і Василем немає чогось особистого, співачка відповіла:

"Ні, нічого особистого. Але ніхто ж не повірить, так?"

Проте не одна Білик взялася за створення кліпів в ці останні зимові дні. Наприкінці минулого тижня знімалися також Таїсія Повалій, Андрій Кравчук та гурт "Авіатори". Зокрема Кравчук знявся у кліпі разом із Марієттою, такою собі черговою дівчинкою-співачкою.

Фото "Бліка", з сайтів

Фото с сайту irinabilik.openua.net та "Стар модел груп"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів