Міністр Януковича ганяє шайбу з Ахметовим

23 лютого 2007, 15:01

Сьогоденних міністрів просто таки можна ставити у приклад підростаючому поколінню. Хоча ні, у приклад їх ставити не варто, але от їх перейнятість питаннями власного здоров'я і фізичної форми таки впадає в око.

От і міністра палива і енергетики нещодавно застукали на гарячому. Виявилось, що Юрій Бойко щотижня ходить з друзями на каток, аби пограти в хокей.


"Вже чотири роки як ми організували свою команду. Це почалося, коли я ще працював у "Нафтогазі", от і хлопці звідти, ентузіасти. Раніше основний кістяк команди складали співробітники "Нафтогаза". Зараз з них лишилося чоловік п'ять, а інші – хто звідки прийшов", - розповів міністр палива і енергетики Юрій Бойко в інтерв'ю "Фокусу".

До речі, пограти годинку з хвостиком в хокей на "Крижинці" коштує грошей.

"Одне заняття коштує 300 або 400 гривень. Усі скидаються як приватні особи," – розповів міністр про вартість своїх тренувань.

Між іншим, грав Бойко у червоній футболці. А за часом постійно слідкував охоронець міністра Сергій. Саме він у перервах подає Бойку рушник і мінералку.

До речі, хокей вважається спортом досить суворим. Травматизм на льоду – не жарти, та й чоловіки зазвичай грають по-серйозному, жорстко.

"В дитинстві у нас були бійки, сильні. Я займався скрипкою і ховався весь час..," – розповів Бойко, який тепер, певно, вирішив перестати ховатися і взяв до рук ключку.

До речі, колеги Юрія розповідають, що міністр захоплюється не лише хокеєм. В неділю він зазвичай практикує футбол, а на відпочинку - гірські лижі.

"І він все встигає, все пам'ятає, всю інформацію у голові тримає," - підкреслив Ахметов. Щоправда не той Ахметов, який Ринат, а той, який є керівником юридичної служби Міністерства палива і енергетики, Рустам.

За матеріалами "Фокуса"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів