Пономарьов не може крутити стегнами, а вокал Лободи у глибокій відпустці

15 лютого 2007, 13:51

Репетиції і тренування на танцювальному проекті "Танці із зірками-2" йдуть повним ходом. Українські зірки вже мають крепатуру у м'язах та синці на колінках і не тільки.

До того ж у кожної зі знаменитостей свої труднощі і заковики. Хтось, як Пономарьов, не вміє крутити стегнами, а хтось, як Скрипка, натирає криваві мозолі.


Експресивна пара Скрипки і Лізи Дружиніної

"Танці - це не для людей. Їх придумали кіборги. Почуваюся жахливо: не думав, що буде так важко," - зізнався фронтмен гурту ВВ, який наразі записує український гімн в канонічній обробці.

"Лисий" менш бережливо ставиться до своєї партнерки: на спину і вперед

Розповідаючи про свою партнерку, Євген Кошевой сказав "Сегодня": "Коли я її побачив, подумки трохи не знепритомнів. Катя Трішина - дуже приваблива. Але й наполеглива надмірно. Дзвонить мені практично щодня..."

Так само і екс-"ВІА-Гра" - Лобода буквально сіла на шию своєму партнерові

Світлана Лобода виявилася перебірливою. Вона забракувала чотирнадцять партнерів, але на Андрієві Матвієнкові таки зупинилась. "Репетируємо по сім годин на день, вдома тільки спимо, снідаємо - і знову на репетицію. Тож моя вокальна діяльність поки що у глибокій відпустці," - розповіла співачка "Газете по-киевски".

Доки мама Ліля танцює з чужим дядьком, діти сидять вдома з татком і бабусею

Пару Подкопаєвої і Сергія Костецького жартома називають "Схід і Захід разом". Адже Лілія народилася у Донецьку, а її партнер у Хмельницькому. А сама олімпійська чемпіонка лагідно називає свого тренера з танцю "Живчиком".

Партнерка Неліпи Анна Пилипенко: "Та ти ж летиш, Максе!"

"Відчуваю себе дитиною, яка пізно вночі робить перші кроки у темному лісі... Мене вже поставлено в позу, з якої не вийти..," - поділився Максим Неліпа.

Почуватися ластівкою Єгоровій допомагає Максим Булгаков

"Партнер у мене чудовий, все пояснює дуже дохідливо. Одного лише іноді не можу зрозуміти: що я роблю в цьому проекті?" - поділилася Сніжана Єгорова з "Газетой по-киевски".

Поліна Комисова Пономарьову: "Сашко, робиш так, а тоді стегнами, стегнами!"

"Найтяжче - крутити стегнами у латиноамериканських танцях: у мене це не виходить," - відкрив "Газете по-киевски" секрет Олександр Пономарьов, який у четвер став татком чудового малюка.

Поки що Ірина Білик на тренуваннях із В'ячеславом Легковенком
нагадує скоріше вмираючого лебедя

"Потрібно дуже багато думати і розуміти, що робиш. Дуже важко щось робити не під свою музику. Може, якби я співала й танцювала, у мене виходило б краще. А зараз мені доводиться мовчати і думати - це складно", - пожалілася Ірина Білик в інтерв'ю "Комсомольской правде в Украине"

Далі буде.

Усі фото з офіційного сайту проекту

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів