Рудницька не хоче заміж і краще шитиме подушки

13 лютого 2007, 18:33

Минулими вихідними модники і модниці отримали симпатичний подарунок. У столиці відбулися покази Trend Mark defile, на якому були представлені бренди, розраховані на середнього споживача.

Власне, саме відсутність ексклюзивного вбрання, що його шиють в єдиному екземплярі, і відрізняє ці покази від популярних Сезонів Моди.


На цей публічний захід, ніби мухи на мед, налетіли українські знаменитості. Серед представників київського бомонду можна було примітити співачку Анжеліку Рудницьку, Олександра Пономарьова з дружиною, Лері Віна і Дмитра Клімашенка.

Також подивитися на нові тенденції прийшли модель, бізнесвумен і телеведуча Маша Жулай, дружина Миколи Катеренчука Анастасія, ведучий Олега Панюта.

І звичайно, модне дійство не обійшлося без присутності Каті Осадчої та її капелюшку.

А з Рудницькою на одному з показів навіть трапився кумедний казус. Дівчата-модельєри на останньому виході, а це був вихід нареченої, замість весільних букетів кидали у зал ляльки.

І от одна з ляльок трохи не нагодилася на голову Анжеліки. Однак та, замість того, аби схопити весільну ляльку, спритно ухилилася від іграшки.

Такі подушки - робота власних рук Рудницької

Співачка намагалася виправдати такий свій стратегічний хід тим, що вона прийшла на показ не за сувенірами.

Невдовзі Анжеліка планує представити увазі загалу власну дизайнерську лінію AnRu. Тому цього разу Рудницька уважно вивчала сучасні тенденції та технології презентації робіт іншими марками та модельєрами.

За матеріалами прес-служби Анжеліки Рудницької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів