Все менше і менше виконавців хочуть поїхати на Євробачення

13 лютого 2007, 15:24

Нарешті став відомий остаточний список з 8 осіб, які подали заявки на участь у цьогорічному Євробаченні.

Саме про це у вівторок на прес-конференції повідомила директор творчого об'єднання музичних і розважальних програм Національної телекомпанії України Олена Мозгова.

Насправді заявок було значно більше, а саме 18. Але поборотися за право на кращу "європісню" зможуть лише восьмеро.


Отже, серед претендентів на вояж у фінські Гельсінкі Юрій Лук'яненко, відомий під псевдонімом Godo, Євгенія Власова, Віталій Козловський, Олена Гребенюк, Вєрка Сердючка, новачок від проекту "Шанс" Василь Бондарчук, а також гурт "Не Ангели" та бойс-бенд "Авіатор".

Фото nastiamusic.com Таємничий Godo

Щоправда, деякі прізвища з цього списку маловідомі. От прикладом, Олена Гребенюк, молода оперна співачка з муніципального театру Києва, стала більш-менш популярною лише нещодавно. Торік в столиці Албанії вона перемогла на фестивалі відеокліпів Euro Video Grand-Prix 2006.

Фото "Нашого радіо". Гребенюк підійде до справи з оперним розмахом

Цікаво, що чотирьох кандидатів на участь 10-12 травня у Євробаченні-2007 продюсує відомий український шоумен, колишній чоловік Ірини Білик Юрій Нікітін.

Фото з офіційного сайту Данилка. Сердючка спробує підкорити серця

Це, зокрема, стосується того ж самого Данилка, якого Нікітін розкрутив до рівня есендешної зірки, "Не Ангелів" та хлопців з "Авіатора". А зовсім нещодавно маестро продьюсингу взявся і за Василя Бондарчука.

Фото з офіційного сайту mamamusic. "Не Ангели"

Ще одним претендентом на участь у міжнародному конкурсі від України є Юрій Лук'яненко, якого наразі продюсує президент компанії "Nastia Music" Геннадій Замовний.

Фото з офіційного сайту гурту "Авіатор"

Сам співак, пояснюючи свій псевдонім, розповів, що Godo в перекладі з мови готів, якої вже не існує, означає "той, що дарує достаток і кохання". "Тобто людина, яка випромінювала людське тепло, його називали годо", - сказав Лук'яненко, слова якого передає УНІАН.

До речі, Godo на відбірковому етапі представить пісню італійською мовою. Не дивно, адже італійська йому так само близька як і іспанська.

Фото з офіційного сайту Євгенії Власової. На цьому фото Женя трішки схожа на Кароль

Власне, з 2000 по 2005 рік Лук'яненко навчався в Іспанії, закінчив вищу школу вокалу "Bel canto" в музичній академії імені Франциска Він'яса при оперному театрі Лісеу у Барселоні.

Фото з офіційного сайту mamamusic. Бондарчук. Новачкам щастить?

До того ж він є лауреатом міжнародних конкурсів вокалістів, а також Godo визнано кращим голосом класичної музики в Іспанії у 2004-2005 роках.

Фото з сайту "Наше радіо". Козловський з представницею від України-2006 Тіною Кароль

Отже, фінальний конкурс претендентів відбудеться в прямому ефірі НТКУ 9 березня. При цьому 50% при виборі остаточної кандидатури залежатиме від телеглядачів, а 50% - від журі. Однак перевага все ж таки буде в журі.

Крім пісенного конкурсу, цього року Україна уперше візьме участь у танцювальному " Євробаченні-2007", а також у другий раз - у дитячому пісенному конкурсі " Євробаченні".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів