Пономарьов засвітився з "Комплексом принца"

13 лютого 2007, 11:50

Нещодавно Олександр Пономарьов спробував свої сили у кінематографі. Хоч і не у ролі актора чи режисера, а лише в якості композитора.

Самі зйомки "мильної опери" "Мій принц" тривали у Києві протягом 16 днів. А в основу сюжету було покладено п'єсу популярної київської письменниці Лади Лузіної "Комплекс принца".


Фото Пономарьов.kiev.ua

Керувала зйомками українська режисерка Галина Сахно, на рахунку якої фільм "Жіночі сльози". Вона особисто вибрала на роль композитора саме Пономарьова.

Натомість Олександр довго чекати відповіді не змусив і одразу погодився на співпрацю. На своїй офіційній веб-сторінці співак зізнався, що йому надзвичайно цікаво працювати над створенням музичного оформлення до кінофільмів.

Цікаво, що Пономарьов настільки увійшов у раж, що навіть написав незаплановану раніше фінальну пісню до "Мого принцу".

"Я настільки захопився роботою над фільмом, що відчув у собі натхнення і за півтори години написав та заспівав пісню до цієї картини. Сподіваюся, вона сподобається глядачам", - поділився Пономарьов.

"Надалі я також планую працювати у цьому напрямку. Створення музики до кінострічок стимулює до написання нових мелодій та нових пісень", - додав він.

До речі, раніше Олександр вже брав участь у роботі над кінопроектом. Він вже вдруге виступає у ролі композитора до кінострічок. Першою картиною співака був фільм українського режисера Андрія Дончика "Жага екстриму".

А до того Пономарьов зіграв поп-співака Влада Хмельницького у картині кінорежисера Вілена Новака "Особисте життя".

Фото Наше радіо.ua

Між іншим, у мелодрамі зіграють російські зірки Аліка Смєхова, відома за телесеріалом "Всі чоловіки сво…" і "гардемарин" Дмитро Харатьян.

Рома зніметься без Лесі

А також з'являться на екранах українські Вікторія Малекторович, яка раніше зіграла у телесеріалі "Царівна" та "День народження Буржуя" і зірка "телемила" "Леся плюс Рома" Дмитро Лаленков.

Чекати залишилося недовго. Українська прем'єра мелодрами запланована на весну, а от хто презентуватимсе фільм поки що точно невідомо. Це може бути як "1+1" так і "Інтер". А от російський глядач побачить цю відео роботу раніше, вже в лютому.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів