Кароль стала послом і підсіла на тортики

12 лютого 2007, 19:23

Тіна Кароль, яка три тижні тому розійшлася зі своїм продюсером Олегом Чорним, повернулася на люди. До того ж не одна, а у компанії своєї нової супер-команди.

Та й не лише команда у Тіни змінилася. На прес-конференцію у "ПінчукАртЦентрі" з нагоди презентації "Тіна Кароль Компані" співачка з'явилася з оберемком білих тюльпанів і двома новими охоронцями.

Квіти Тіна одразу роздала присутнім, чим, вочевидь, намагалася поширити в приміщенні весняні настрої. Адже відтепер нове гасло Кароль "Весна прийшла".


Отже, нові колеги Тіни це: молодий кліпмейкер і режисер Алан Бадоєв, який став її арт-продюсером, Максим Бахматов ("Ледокол Бахматов" директор і учасник "Камеді Клаб Україна"), а тепер і гендиректор "Tina Karol Company", а також людина зі старої команди і подруга Кароль - інвестор проекту Олеся Рябініна.

Фото "Бліка". Нова команда Кароль

Бадоєв уже співпрацював зі співачкою. Він зняв для неї відеоролики на пісні "Пупсик" і "Ноченька". До того ж тепер Бадоєв зніматиме кліпи Кароль безкоштовно. Кажуть, за відео він бере від $30 тис. А зовсім нещодавно він працював з Аллою Пугачовою та Валерієм Меладзе.

"Тіна створює нову музичну епоху. Ми ж просто хочемо їй допомогти", - сказав кліпмейкер, слова якого передає "Блік".

А зі своїм новим директором Тіна Кароль співпрацюватиме ще й у другому сезоні "Танців із зірками" на "1+1". Саме "Камеді Клаб" напише тексти для ведучих шоу. Можливо, тепер жарти Тіни на програмі будуть смішнішими.

Фото "Газети по-українськи". Образ Тіни розробила стиліст Ольга Навроцька

Що ж до самої Тіни, то у неї з'явилася нова ідея.

"Хочу стати обличчям української шкільної форми. Вона має бути яскравих кольорів, щоб її носили з радістю", - заявила співачка, чиї слова наводить "Газета по-українськи".

Також Кароль має в планах написання автобіографічної книжки, а у серпні збирається випустити новий альбом.

Між іншим, Тіна поділилася секретом своєї жвавості та енергійності. Вона розповіла, що бути в тонусі їй допомагають торти.

"По мені видно", - переконливо сказала вона, ущипнувши себе за пухкеньку щічку.

А додаткові заряди енергії Тіні таки не завадять. Нещодавно, як пише "Газета по-українськи", вона стала послом ООН від України з питань молоді і гендерної політики.

Відтепер молода співачка братиме участь у соціальних програмах ООН, спрямованих на підтримку бездомних дітей, а також очолить боротьбу зі СНІДом і наркоманією.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів