Меладзе придбав бейсбольну біту і б'є кохану

9 лютого 2007, 12:24

Навесні на телеекрани вийде нова робота Валерія Меладзе "Сахара не надо". Кліп на київській кіностудії "Укртелефільм" знімав популярний сьогодні режисер Алан Бадоєв.

Вже не вперше зйомки відео Валерія було проведено саме у Києві. Співак навіть спеціально приїхав сюди за кілька днів до зйомок, аби погостювати у брата і зробити останню примірку нового вбрання.


"Цей одяг у київських бутіках підібрала стилістка Ольга Навроцька. Я завжди таке ношу. Тільки на сцену і зйомки одягаю нові речі. Чи майже нові", - розповідає співак і, зиркнувши на свої черевики, пояснює "Газеті по-українськи", що носить їх багато років.

Знімати кліп у Києві співак вирішив і з суто етичних міркувань.

"Київ – інтелігентне місто, люди розуміють, що не часто в артиста буває можливість просто погуляти, з автографами не дошкуляють. А в Москві вийти нікуди не можу", - жаліється він в інтерв'ю "Газете по-киевски".

Фото "Газети по-українськи"

Тож, новий кліп, відзнятий за ідеєю Бадоєва, буде досить агресивним. Протягом всієї композиції відбуватимуться справжнісінькі "гендерні" бійки. Меладзе у буквальному сенсі слова битиметься зі своєю коханою.

В результаті під кінець кліпу Валерій постане у досить незвичному для нього образі - синці, подряпини, розбиті брови, кров на обличчі...

В цілому, на знімальному майданчику панував дух садо-мазо. Однак кінцівку кліпу його автори обіцяли звести до хепі-енду.

Проте сам Валерій запевняє, що у житті він ніколи б не чинив так, як його персонаж у кліпі.

"Що ви! Я на жінку ніколи не підіймав руки! Думаю, щоб вирішити спірні питання зі слабкою статтю, потрібно іноді промовчати багатозначно... Або спочатку промовчати, а потім усе висловити... Або промовчати і дочекатися, поки дама що-небудь скаже... Або викликати на розмову, вислухати, спробувати зрозуміти... Але з'ясовувати відносини за допомогою кулаків?! Ніколи! Чоловік і жінка в різних вагових категоріях – не можна кривдити слабких", - поділився своїм баченням жіночий улюблениць.

Однак була ситуація, коли Валерій ледве не зірвався через некоректність і нетактовність журналістів.

"Попросив водія купити мені біту, але так нею і не скористався. Я, звичайно, не став би робити нічого поганого людям, але трошки погромив би оргтехніку в редакції тієї жовтої газетки..," – зізнався він.

Хоча досвід бути битим у Меладзе теж вже є.

"В юності я займався карате. Якось їхав уночі на авто. Мене почала підрізати інша машина, в якій сиділи троє чоловіків. Думав, поганятися хочуть. А вони намагалися підставити своє авто під удар, а потім гроші збити. Я їх не зачепив. Зупинився. Але мені надавали по голові. І карате не допомогло", - розповів Валерій.

Єдине, в чому можна бути впевненим, - Меладзе на знімальному майданчику мав змогу випустити пару і додому повернувся свіженьким як огірок.

Фото Screen Media

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів