"Алібі" б'ють авто і кидаються каблучками

8 лютого 2007, 14:50

Дівочий дует "Алібі" розпочав рік спортивно і активно. Спершу Аліна та Аня спробували підкорити Альпи, взявши участь у проекті "Ігри патріотів". А тоді непогано розім'яли м'язи на знімальному майданчику.

Виявляється, не лише Могилевська ледь не вбилася під час зйомок в Альпах.

Співочий дует також повернувся підбитий і підім'ятий - в синцях і з розтягненими зв'язками. Тож, мабуть, сестри Завальскі зітхнули полегшено при думці, що сесію для журналу XXL вже було відзнято наприкінці 2006-го року.


Хоча "бойові" травми все одно не завадили дівчатам покрасуватися перед камерами. І вже за три дні після повернення з "Ігор патріотів" сестри зняли кліп на нову пісню "Лічилочка", пише " Блік ".

На знімальному майданчику вирували справжні пристрасті. І не дивно, бо в новій відео-роботі "Алібі" вирішили заочно помститися усім своїм колишнім бой-френдам.

Наприклад, Аліна з легкою душею подряпала шалено дорогу автівку свого колишнього залицяльника. Однак, якби машина була таки справжньою, а не намальованою в 3D-графіці, дівчина, напевне, діяла б із ще більшим запалом.

У той самий час Аня, як і належить старшій сестрі, була більш розважливою і лише зневажливо кидалася з душової кабінки каблучкою, яку їй подарував екс-кавалер на День святого Валентина.

Шикували дівчата також на всю: модний закордонний одяг та італійське взуття, шубка за 40 000 доларів. Сукня для молодшої сестри була зшита на замовлення Ольгою Навроцькою за власним ескізом Аліни.

Звісно, гарні жінки і без коштовностей зараз рідкість. Тому дівчата завбачливо обвішали себе різними прикрасами. А їхня мама заздалегідь прикупила для дочок сережки та кольє з каменів Swarovski.

Увесь цей блиск та шик, перемішаний з гострими відчуттями, тривав недовго. Після цілої доби зйомок батько сестер Завальських підхопив своїх доньок і відвез додому перепочити.

Усі фото - з офіційного сайту "Алібі"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів