З Кличка зробили позитив

8 лютого 2007, 12:41

Здається, політика ніколи по-справжньому не захоплювала Віталія Кличка. Не встиг він порвати з великим боксом, як його потягло назад, до спортивної стихії.

Проте, сенсаційна заява про повернення у бокс не заважає Кличку-старшому займатися громадською діяльністю. Нещодавно радник президента Віталій став володарем премії "Спортсмен, що подає позитивний приклад для молоді", яка існує з 1971 року.

Кличко отримав цю нагороду на Міжнародній виставці брендів спортивних товарів. Сама експозиція проходить під назвою ISPO 2007 і триває у німецькому Мюнхені, як повідомляє прес-служба боксера.


Кличко став прикладом для молоді

Безумовно, Віталій зрадів нагороді, однак водночас був нею трішки спантеличений.

"Для мене це - велика честь і відповідальність. Честь, адже оцінене те, чому я присвячую багато сил і енергії. Але разом з тим виникає шалена відповідальність, оскільки кожен мій крок і вчинок буде оцінюватися крізь призму цієї нагороди", - пояснює Віталій Кличко.

А уявляєте, як з такої тари пиво пити?

Цікаво, що отриманню боксером-улюбленцем українців цієї нагороди не завадило рекламування братами Кличками торгової пивної марки "Чернігівське".

Адже, як днями заявив директор Українського інформцентру проблем алкоголю і наркотиків Костянтин Красовський, саме після того, як Клички почали рекламувати пиво, його популярність значно зросла серед молоді.

"Але ж молодь легко піддається впливу і прирівнює спортивні успіхи до споживання пива. А для формування алкоголізму в дітей немає різниці, якої міцності напій. До того ж пиво коштує недорого", - наводить слова Красовського сайт "Чемпіон".

"Дайте потримати! Хоч на хвилиночку!"

Правда, у самій Німеччині Клички рекламують тільки продукти харчування.

Цікаво, що раніше премією "Спортсмен, яка подає позитивний приклад молоді" нагороджували Сергія Бубку, колишнього хокеїста, міністра спорту Росії В'ячеслава Фетисова, а також футболістів Франца Беккенбауера та Пеле.

Фото Goran Nitschke


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів