Радник Ющенка поколов руки голкою

7 лютого 2007, 13:34

Буквально за тиждень всі Валентини святкуватимуть іменини, а закохані масово презентуватимуть одне одному принаймні невеличкі валентинки у формі сердечок.

Традиція традицією, але оригінальність завжди в ціні. Тому чим цікавішим і неординарнішим буде подарунок на день Валентина вашій обраниці чи обранцеві, тим краще.


Фото "Бліка"

І хоча купити в наш час за умови наявності певної суми у гаманці можна практично все, річ, зроблена власноруч, завжди викличе додаткові позитивні емоції.

Цю думку, вочевидь, підтримує і радник президента Володимир Гришко. Він вирішив здивувати своїх прихильниць симпатичною подушечкою власного, так би мовити, виробництва.

"Для найдорожчих жінок я створив декоративну подушку, яка при натисканні співає романтичні пісні італійською мовою, до речі, у моєму виконанні", – похвалився співак "Бліку".

"Я колись брав у руки голку під час служби в армії і вишивав свої ініціали на казенній формі. Тоді поколов собі руки", – пригадав Гришко і вишив подушечку на машинці.

Тож зроблено цю чарівну річ з оксамиту, а, обираючи колір для тканини, радник президента зупинився на своєму улюбленому бордовому.

Фото "Бліка"

До того ж це творіння рук людських досить практичне у щоденному користуванні.

Його можна легко випрати у пральній машинці, попередньо діставши з подушки музичний механізм, захований у спеціальному відділенні всередині.

Цей подарунок – багатофункціональний.

Окрім того, що на подушці можна поспати, можна насолодитися голосом оперного співака та удосталь надивитися на знаменитого виконавця.

Фішка в тому, що на лицьовій стороні м'якого подарунку вишито портрет Гришка.

Фото Анни Андрієвської

Однак, далеко не всім прихильницям творчості співака пощастить. Гришко уточнив, що його витвір - проект не комерційний.

Фото "Бульвара"

Вона ексклюзивна і має "лімітний тираж", а ціна подушки а ля Гришко буде зростати, якщо маестро поставить на ній свій автограф.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів