Із Сосо зроблять Тіну Кароль

5 лютого 2007, 18:41

Відомо, що шоу-бізнесовий обмін між Україною та Росією триває вже давно. Проте якщо ще не так давно українські виконавці штурмували московський "олімп", то тепер російські "зірки" знімають кліпи у модних українських кліпмейкерів.

Цього разу шефство над російським виконавцем взяв український продюсер.

Олег Чорний, який нещодавно розстався зі своєю підопічною Тіною Кароль, взявся за продюсування улюбленця жінок бальзаківського віку Сосо Павліашвілі.


Контракт шоумени офіційно підписали минулої суботи у Москві, а тоді відсвяткували подію в ресторані "Пекін".

Ну що ж, тепер можна і обмити новий контракт!

Цікаво, що сам Павліашвілі ніколи не користувався послугами продюсерів.

До того ж те, що російський виконавець співпрацюватиме з українським продюсером – теж дещо новеньке, зокрема для українського шоубізнесу. Зазвичай наші співаки користуються послугами іноземних продюсерів.

"Насправді ми ще півроку тому це задумали. Першопочатково була ідея заспівати дуетом із Тіною Кароль. Жахливо, що вони розійшлися!" – розказав співак під час телефонної розмови з журналістами "Бліка".

До речі, Сосо - татко двох дітей

"Але Чорний все одно хоче, щоб про мою творчість довідалися в Україні. І не тільки творчість... Адже у мене є ще й "колекція вин Сосо Павліашвілі". Мені взагалі дуже дорога Україна. Обожнюю Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одесу – там живуть мої друзі і родичі", - розчулено додав він.

Інформацію про укладення контракту підтвердив і сам Чорний.

"Нравиться, хочу Тебе сегодня нравиться..."

"У нас п'ять музичних проектів. Плюс один соціально-музичний - будемо боротися піснями з наркотиками. Дістали! ...ті, хто тягне сюди цю гидоту і підсаджує на неї нашу молодь", - додав продюсер.

А так виглядає Павліашвілі поза сценою

Тож, як видно, тепер екс-продюсер Кароль перейнявся не лише проблемою поліпшення якості жіночих проектів на український естраді.

Він також вирішив зробити музику, з якою має справу його компанія "Планета М'юзік", більш соціальною. А також інтернаціональною.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів