Радник президента сходив на дискотеку і "влетів" на 200 гривень

5 лютого 2007, 13:56

На вечорниці, влаштовані відомим любителем групового етно-заряджання Олегом Скрипкою, радник президента Олег Рибачук прийшов з усією родиною.

Проте, вже з порогу на сімейство Олега Борисовича чекав неприємний сюрприз. Виною всьому став модний зараз дрес-код, який на вечірці у Скрипки передбачав національне вбрання. Тому за "неукраїнський" зовнішній вигляд Рибачуки "влетіли" на 200 гривень...


Фото "Бліка"

Місцем проведення заходу став Центр культури та мистецтв Києво-Могилянської академії.

Вечір пройшов у стилі і дусі справжніх українських вечорниць, хіба що осучаснених і з елементами диско.

Фото Перетрутова

Усі, кому пощастило потрапити на гулянку, мусили дотримуватися суворого дрес-коду. Тож публіка хизувалася одне перед одним у квітчатих вишиванках, шароварах, запасках і хустках, які прилаштовували хто на голову, хто на стегна.

Фото "Бліка"

А от тим, хто цього вечора посунув свого носа в Могиляку без відповідного вбрання, довелося сплатити чималенький штраф – у 80 гривень. На вході до приміщення стояли грізного вигляду козаки, які слідкували за дотриманням дрес-коду.

Хоч охочих "повідриватися" під етно-мотиви було достатньо, цьогорічні вечорниці Скрипки не могли похвалитися великою кількістю відомих особистостей.

Фото "Бліка"

Якщо взимку 2005-го "на вогник" співака завітав сам президент зі своєю численною родиною, та ще й привселюдно носив свою маленьку доньку на плечах, то цього року "цвяхом програми" став прихід радника Ющенка Олега Рибачука зі своєю сім’єю.

Проте й тут без конфузу не обійшлося. "Олег неодноразово мене запрошував, але щоразу щось не спрацьовувало. От, уперше вийшло!" – розповів політик, пише "Блік".

"Я прийшов з дружиною, дочкою і зятем. Чому зять із дочкою не в етнічному вбранні? Вони просто переїхали на нову квартиру і ще не встигли розпакувати коробки з одягом. Тож я заплатив 200 гривень на вході за всіх, підтримав у фінансовому плані Скрипку..," – пожартував радник президента в інтерв’ю "Сегодня".

І хоча, за словами дружини Рибачука Інни, він ще з університетських років чудово танцює, помилуватися "гопачком" Олега Борисовича присутнім на етнодискотеці так і не пощастило.

Крім Рибачука, на гостину до Скрипки завітав Фагот з ТНМК, який зник так само раптово, як і з'явився.

Вже під кінець вечора під'їхав на захід і телеведучий Роман Чайка з родиною. Однак на танцмайданчик від родини Чайок було делеговано лише його дружину і доньку.

Фото м'юзік.com.ua

Сам же Скрипка був задоволений і пообіцяв проводити вечорниці частіше.

"В ідеалі треба було б організовувати такі "вечорниці" щодня, але, якщо все буде гаразд, буду проводити їх раз на місяць", - поділився своїми планами співак.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів